Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy jel, hogy rossz helyre...

Ez egy jel, hogy rossz helyre születettem, és öljem meg magam?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, barátaim nincsenek se semmi siker az életben leszámítva hogy magas az IQ-m és jó vagyok realtantargyakból.

Apu elhagyott, testvéreim is. Engem mindenki elhagy. Ha tesin játszunk mindig engem választanak utoljára pedig nem vagyok rossz. A névsorból is engem hagynak ki ha kihagynak, sőt minden rendezvényből engem hagynak ki. Kamubarátaim engem nem hívnak/hívtak el sehova, aztán jajj téged elfelejtettünk. Ez túl sok véletlen.

Az emberek rajtam nevetnek, pl buszon tuti rajtam nevetnek vagy akárhol mert cringe vagyok, pedig próbálom azt hogy már ne vegyenek észre.


Lehet hogy megkéne ölnöm magam, mert nem itt kellene léteznem? Pszichológushoz járok, ő nem családtag se semmi, az nem segít semmit.

Elkeseredêttsegemben rengeteget gondolok a halálomra.



2022. febr. 8. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Miből mérted le az IQ-dat? Mert nem látom rajtad.
2022. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Akkor rossz pszichológushoz jársz, kéne segítenie. Milyen pszichológus? Az, hogy az osztálytársaid nem szeretnek, nem ok az öngyilkosságra. Hamarosan végzel a sulival, és már nem lesztek osztálytársak. Az idegenek nem nevetnek rajtad, azt csak te magyarázod be magadnak minden alap nélkül. Az idegenek nem foglalkoznak veled. A pszichológusnak legalább ezt tisztáznia kellett volna már veled. Az, hogy az apád elhagyott, nem a te hibád, hanem az övé. Te ezen nem tudsz változtatni, majd lesznek olyan kapcsolataid, akiket te hozol az életedbe. A testvéreid hogy tudtak elhagyni? Az apáddal együtt költöztek el?

Legyél büszke arra, amiben jó vagy, teljesedj abban ki, pl olvass szakirodalmat, vegyél részt versenyeken. A saját örömödre. Ott kell az örömet keresni, ahol van, nem ahol épp nincs. Mást se szeret mindenki.

2022. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, majdnem ugyanaz a szitu mint nálam, nincsen sok barátom, abból még kevesebb az igazi. Siker élményem se volt sok. Tesin általában, a fiúk közül általában engem választanak utolsó/utolsó előttinek. Általában mindenhol engem felejtenek ki, mintha ott se lennék. Apukámat baba korom óta soha nem láttam. De valahogy én most nem kívánom a halált. Passzívan állok ezekhez a dolgokhoz. Ha engem választanak utoljára, nem érdekel. Ki felejtenek valahol, legalább egyedül lehetek. Szerintem szard le az egészet, kivéve a tanulást, az fontos. Én ezen az elven élek. Valamennyire beválik. Sőt, az engem még bullyingolni is szoktat.
2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
szoktak*
2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy én is ilyen voltam. Az egyetemen jelentkezz koliba az szerintem sokat segít, és időben kezdj el párt keresni. Nekem 30 évesen van kapcsolatom, munkám.


Ok, nem én vagyok a leggazdagabb osztálytalálkozókon, mert van 1-2 ember, akik már vezérigazgató szinten vannak 30 évesen, de informatikusként azért nem rossz a helyzet.

2022. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Nálam is ez volt.

Aztán elkezdtem másképp hozzá állni a dolgokhoz,nagyon sok könyvet kiolvastam erről,és egyre jobb lett a helyzetem.

Lettek barátaim,férjem és gyerekeim (épp éjszakázok is a babával 😁)

Hozzá teszem nem vagyok egy rossz nő,de szerintem a kisugárzás már sokat elárul.

Próbálj meg másként állni a dolgokhoz,és változtass is,ez segíteni fog ❤

2022. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!