Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióból, durva...

Súlyos depresszióból, durva események hatására kialakulhat skizofrénia vagy egy teljesen szétesett elme?

Figyelt kérdés

6 évig voltam kevert szorongasos depressziós, aztán a virus miatt elvesztettem azt az életet amit a legjobban akartam és épp megkaptam volna(mondd hogy egy nem átok)

Azóta nem érzékelem az időt, nem érzékelem a napokat, latomasaim vannak, érzem hogy valami negatív dolog jelen van velem minden nap. Sokszor olyan mintha a testem mar nem is az en testem lenne. Eddig a látszatnak éltem, most mar semmi nem érdekel, már nem is használom az instagramot sem egy éve, eddig meg függő voltam. Mit csinaljak?


2022. febr. 8. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a facebookkal vagyok így.


1 hét alatt megváltozott az életem. Az emberek akiket a legjobban szeretem utálnak ok nélkül. És inkább nem is akarom őket látni, és ők vannak ki akadva hogy nem telefonozom meg miért nem írok nekik.


Mert m**os emberek vagytok azért. Mert a gyerekeknek kiabáljátok az utcán hogy vigye el őket a mentő.


Azért sajnálom hogy minden ember változik. Nekem tökéletes életem volt de porba hullott az egész. És ami aggasztó, hogy nem tudom miért!!!


Sosem voltam rossz ember mégis ezt kaptam. Miért?

2022. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!