Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 éve van kényszer gondolatom,...

1 éve van kényszer gondolatom,hogy küzdjem le ?

Figyelt kérdés

Van egy heg a hasamon ami 1 éve zavar és 0-24-be erre gondolok és szorongok pedig senki nem látja.

Ez miatt már 2-szer voltam pszichiátrián. Az egyik helyen antipszichotikumot a másik helyen antidepresszánst kaptam de semmi nem jó.

Többször akartam már öngyilkos lenni, utálok ételni utálom a hegemet és utálom, hogy senki nem ért meg.


2022. jan. 25. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy csak ez a heg van a háttérben? :-(

Történt veled valami egyéb olyan dolog, ami miatt ennyire szorongsz?

2022. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én értelek. Én az ujjamból vágtam le egy darabot, szerencsére porcot nem ért, nem amputálták, de mindig azon aggódtam, hogy kinek fogok így kelleni, amúgy sem vagyok szép.

Aztán évek alatt elhomályosodott a dolog, és már magam sem igazán foglalkozok vele.

Hidd el, ha keleni fogsz valakinek, az nem a sebed függvénye lesz, hanem a jellemedé.

Ha eltávolodnak tőled, ettől a pszichiátriás történettől fognak és kár lenne érte.

Egy heges lány még újdonság, izgató is lehet, ne tudd meg mennyi fétis létezik, és ha nekem alapból tetszenél, megszeretnélek a sebeddel együtt.

Akinek meg csak a testedre van szüksége, lehet elutasít emiatt, de ez legalább egy jó előszűrés, hogy ne akadj össze annyi idiótával.

Kitartást, az idő megoldja. Addig is keress társaságot, ami eltereli a figyelmedet.

2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jókat ír a 2-es!
2022. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Esetleg tetováltathatsz rá/mellé amibe szépen beleolvad, nagyon jó ötletek vanna, ha vevő vagy az ilyesmire :


[link]


[link]


[link]

2022. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!