Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségben...

Milyen mentális betegségben szenvedhetek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5-6 hónapja figyeltem meg magamon furcsa dolgokat. Régebben, szeptember-október tájékán volt két pánikrohamom tömött helyeken (pláza, templom), de minden előzmény nélkül. Azóta ez elmúlt, de mostanában úgy érzem néha, hogy felemészt az őrület és nem tudom kontrollálni magam. Például van, amikor szívesen ölnék nálam gyengébb, kisebb embereket vagy állatokat. Vagy egyszerűen csak előtör belőlem valami sötét. Könnyen felmegy bennem a pumpa, van pár dühkitörésem, amit nagyrészt másokon szeretek levezetni, vagy magamon szájharapdálással vagy a kezem karmolászásával. Ezen kívül megfelelési kényszer van bennem, azonban a másik felem elengedne mindent és nem foglalkozna mások véleményével. Viszont a ,,két személyiségem" nem határolódik el annyira, inkább egy belső hang visszafog. Nagyon maximalista vagyok és általában túlhajszolom magam. Szorongással is küzdök egy ideje.

Kérlek, segítsetek, mert semmilyen netes portálon nem találtam olyan leírást betegségekről, ami 100%-ban igaz lett volna rám.



2022. jan. 14. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne neten tájékozódj, irány a pszichiátria!
2022. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez fordulj sürgősen!
2022. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
Pánik a templomban+ a leírt tünetek? Ördögűzést javaslok. Esetleg majd a Jóisten megsegít...ja mégsem. A kettes válaszoló tanácsát javasolnám én is.
2022. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el Phsziólógushoz. Pánikbetegség vagy bipoláris zavarod lehet.
2022. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!