Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire releváns egy olyan...

Mennyire releváns egy olyan pszichológus aki dühöng már azon ha a széken nem úgy ülsz, ahogy gondolja?

Figyelt kérdés
Egyik volt tanárom lett az, mikor meghallottam azt se értettem hogy, ma volt mostani képzésbe helyettesíteni (ezek szerint nem tud benne dolgozni hálistennek) és ott "menőzött" körbeültetett mindenkit meg minden, de úgy kilehetett térni a válaszadás előtt ami még egy 16 éves lánynak is feltűnne és teljesen irreális dolgokat mondott, az ilyen csak bemagolja a egyetemi anyagot vagy mi? Még a pulóverembe is belekötött, hogy mit érzek én hogy feketét hordok.
2021. nov. 19. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sokáig fog ő abban dolgozni ha nem oda való, abban biztos lehetsz.

Amúgy tanári meló stresszes , lehet ha változik a környezet,akkor ő is.

2021. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elvégezte? Vagy csak most iratkozott be, és lehallgatott egy órát, aztán azt hiszi, hogy ő már mindent tud. Egyébként az ilyenek az első félévet nem viszik végig. Ha meg valahogy mégis beseggeli az anyagot, meg alapoz a kommunikációs készségeire, és elvégzi, akkor fog azzal szembesülni, hogy nem való a pályára. Hacsak valamelyik oktató látja, hogy alkalmatlan és éppen ezért nem fogja átengedni a vizsgákon, aztán szenved majd az egyetemmel 6-7 évig...
2021. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már vagy 10 éve elvégezte.
2021. dec. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!