Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az gáz, ha néha elképzelem...

Az gáz, ha néha elképzelem ahogy agyonütök egy-két embert egy szívlapáttal?

Figyelt kérdés

Azt reméltem,hogy az évek során megedződöm az indokolatlanul rosszindulatú emberek megnyilvánulásaitól,és majd egyszer lepereg rólam...de nem.

Nem vagyok agresszív ember,sőt kerülöm a konfliktusokat,de jó érzés elképzelni.Régen megfojtottam őket puszta kézzel,de mostanában áttértem az agyonütésre.

Ettől még normális vagyok ugye??


2010. szept. 4. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
ettől még normális vagyok ugye?nem hiszem
2010. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
mi az a szívlapát?
2010. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért ne lennél normális?én nem tűröm ha atrocitás ér,vagy ha igazságtalanul bánnak velem vagy a gyerekemmel.megrángatok bárkit.
2010. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Hencsike, Te vagy az?
2010. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem Hencsike vagyok..:))

A szívlapát egy olyan lapát aminek szív formájú az fémrésze.Régen szenet lapátoltak vele.Egyébként nem rendelkezem vele..:))

Akkor tényleg nem vagyok normális??Ne képzeljem el,hogy egy undok ügyintézőt,vagy szomszédot,főnököt?

2010. szept. 4. 09:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradtaz utolsó mondat végéről:agyoncsapok
2010. szept. 4. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig normális vagy, egészen addig, amíg ezek csak a gondolataidban történnek meg. Én hozzád hasonlóan konfliktuskerülő ember vagyok, a hétköznapokban mindenki szelíd, békés, nyugodt embernek ismer. Azért nyúl sem vagyok, megvédem magam, ha kell, de komoly vitákba, anyázásba sosem megyek bele, nem süllyedek odáig, inkább mosolyogva hagyom, hogy a másik fél megpukkadjon. A napi sérelmeket én pl. az álmaimban "dolgozom fel": olyankor jól szájon vágom a szemtelen ügyintézőt vagy éppen elfenekelem a tiszteletlen fiamat, de volt már (egy mocskos tetőfedő, aki miatt ázik a vadonatúj tetőnk, de a jómagyar igazságszolgáltatásnak köszönhetően nem tehetünk ellene semmit), akit álmomban többször is, válogatott módszerekkel megöltem :=). Ettől még nem lettem és nem is leszek bűnöző, csak el kell tudni választani a gondolatokat, álmokat a való világtól. Amíg ez a határvonal élesen elkülönül a számodra is, addig minden rendben van.
2010. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,igen álmomban is szoktam agresszív lenni,de általában este amikor végiggondolom a napom akkor jönnek elő ezek a gondolatok.

Nem bántanék soha senkit,még szóval sem süllyedek a szintre konfliktus közben.De valahogy az én lelkemben is le kell rendezni a dolgokat,hogy megbékélhessek,én így teszem.

2010. szept. 4. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor veszekedek a testvéremmel, én is gyakran elképzelem, hogy jól megverem, megpofozom, cibálom a haját meg ilyenek, de csak mert annyira felidegesít és tudom, hogy nem bánthatom, mert rohanna anyukámhoz. Szóval szerintem tök normális.
2010. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a páromról szoktam ilyeneket képzelni, amikor aljaskodik, nagyon szeretem de gusztustalan tud lenni, de amíg ébren van nem merem mert erősebb, mire elalszik addigra lehiggadok :S
2010. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!