Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érhetek el idegkimerülé...

Hogyan érhetek el idegkimerülési állapotot?

Figyelt kérdés
Szeretném megfigyelni ez által okozott hallucinációkat.
2010. szept. 1. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nehezen, mert ba kérdésedből kitűnik:nagyon pihent vagy:)
2010. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha állandóan idegeskedsz és sosem pihensz,van esélyed idegkimerültségre,csak lehet,hogy nálad nem hallucinációkat fog okozni,hanem egyéb kellemetlen tüneteket,aztán lesheted,mikor gyógyulsz ki belőle!
2010. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elvesztettem a hugomat balesetben 2 hónapja és 2 napja láttam ,amint az udvarunkon sétál. Hidd el, nem egy kellemes dolog.. Telesírtam a párnámat a múlt éjjel.
2010. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem biztos, hogy hallucinációkat fog okozni nálad az idegkimerültség.Én tíz évig idegeskedtem egyfolytában.No jó valamenyit aludtam is és közben elvileg nem.Vagy csak akkor nem éreztem.Nálam úgy jött ki, hogy volt amikor elaludtam a legváratlanabb helyzetekben, illetve a beszédem volt amikor nagyon vontattott volt és olyan is volt hogy nagyon gyors volt.Utóbbi tünet az idegesség okának megszünte után évekig is fennmaradt.Sokan szellemi fogyatékosnak hittek illetve hiszen e miatt és nem néznek embernek.Szóval gondold meg hogy mit teszel magaddal.Mert az igaz hogy sokmindenből van visszaút, de:ha az embert egyszer megbélyegzik,akkor az emberek ostobasága miatt az a stigma általában EGY ÉLETRE SZÓL.Ezt én taapasztalatból mondom neked.Volt olyan tünet is, hogy olyan volt mintha a kezem nem az én kezem lenne.Illetve olyan is, hogy majdnem összeestem és nyilallott a lábamba.Olyan tünet is volt hogy:eltompult a fejem.Mintha:lenne a világ és lennék én.S NEM LENNE A KETTŐ KÖZÖTT KAPCSOLAT.IJESZTŐ NEM?Egy időre az írásom is olvashatatlanná vált.Illetve volt szinte állandó torokfájásom is,és halálvágyam.Ha te ezekre vágysz akkor hajrá.Idegeskedj rendesen és ne aludj sokat.Előbb utóbb elérheted ezt az állapotot.Kérdés hogy mégha olyan szerencsés is vagy mint én hogy meggyógyulsz ebből az állapotból(bár nálam jött létre más betegség valószínűleg e miatt),kérdés hogy embernek fognak e nézni.
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél föl egy hatalmas hitelt, majd mondjál föl a munkahelyeden.
2010. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm dolgozik reggel nyolctól este tízig minden nap. Ha a "szabadidejét" nem alvással tölti, hanem pl találkozik valakivel, szerepjátékot mesél, stb stb, akkor kb 72 óra után kezdenek el jelentkezni a tünetek... ő egy 6 lábú, szivárvány színű harcsát lát, akinek "gyönyörű, mély, bariton hangja van" és nagyon okosakat mond, mint pl:

"Nem úgy szeretlek, mint a virágokat."

"Minden út vezet valahová, tehát a zsákutca oximoron."


Néha megkérdezi az időt az okosság előtt, de minden esetben meg sem várva ismerősöm válaszát, egyszerűen elsétál.

2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
helyettesits 2 hétig!
2010. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Kipróbálhatjuk, mert engem nagyon nehezen lehet felidegesíteni.
2010. szept. 10. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak örülj ,hogy nem vagy depressziós,ne keresd a másik oldalt!
2014. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!