Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata lennék?

Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

buszon ha pl rálépnek a lábamra,és nemkérnek bocsánatot fognám és kalapácsot álítanék a homlokukba suliba ha a gizda raj nyomorékok cssak ugy direkt nekemjönnek(akik vagy 3 fejjel magasabbakis nállam)akkor legszivesebben beszólnék nekik de csak mennek mint a kihaénnem egyszerüen megse hallanak... utcán ha cigányokat látok...fuhh cigányok...alig tudom türtöztetni magamat..azokat egyenesen beléjük küldeném a kést amit maguknál tartanak.. ezér pl ha megkérdezik h mennyi az idő(elötte persze diszkréten elrejtik a karórájukat..márha va naki) ink. megse szólalok mert egyszerüen naggyon gyűlölöm őketű8engem sehogyse tudnak felbaszni se buszon,utcán,iskolába... otthon meg multkor az utolsó szál blacket szivtam éppen az amblakbanű8 ha ajönnek a szülök akk gyorsan eltüntethessem) ekkor a kutyám elkezd ugrálni h leakarmenni(fölnyalni a földröl az 9összes kutyahugyot h remegjen a szája...

) elkezdtem a falat ütni ököllel meg a szekrényeket és lekiabáltam a kutyám fejét.


2010. aug. 30. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az első pártját fogom.. mit jelent az,hogy "amblakbanű8"..?
2010. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!