Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata lennék?

Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

buszon ha pl rálépnek a lábamra,és nemkérnek bocsánatot fognám és kalapácsot álítanék a homlokukba suliba ha a gizda raj nyomorékok cssak ugy direkt nekemjönnek(akik vagy 3 fejjel magasabbakis nállam)akkor legszivesebben beszólnék nekik de csak mennek mint a kihaénnem egyszerüen megse hallanak... utcán ha cigányokat látok...fuhh cigányok...alig tudom türtöztetni magamat..azokat egyenesen beléjük küldeném a kést amit maguknál tartanak.. ezér pl ha megkérdezik h mennyi az idő(elötte persze diszkréten elrejtik a karórájukat..márha va naki) ink. megse szólalok mert egyszerüen naggyon gyűlölöm őketű8engem sehogyse tudnak felbaszni se buszon,utcán,iskolába... otthon meg multkor az utolsó szál blacket szivtam éppen az amblakbanű8 ha ajönnek a szülök akk gyorsan eltüntethessem) ekkor a kutyám elkezd ugrálni h leakarmenni(fölnyalni a földröl az 9összes kutyahugyot h remegjen a szája...

) elkezdtem a falat ütni ököllel meg a szekrényeket és lekiabáltam a kutyám fejét.


2010. aug. 30. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb 3. sorig olvastam, szerintem előbb tanulj meg magyarul!
2010. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy.

Ha 14-20 közötti, akkor a szervezetedben jelentős hormonális változás zajlik.

Ez leterhelheti a központi idegrendszert és feszültté, akár agresszívvá is tehet.

Próbálj meg sportolni, hobbyt találni, férfi vagy akkor barátnőzni.

Ha megfigyelted azok az emberek akik harmonikus kapcsolatban élnek kiegyensúlyozottabbak, kevésbé agresszívek.

2010. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hány éves is vagy??

jah am nyugi nem vagy az...:) csak egy ÓRIÁSI NAGY IDIÓTA!! nemártana elmenni pszichológushoz... de a cigányos dolgot megértem...:D de a többi... szegény kutya. veled kellene úgy...tiszta h.ülye vagy komolyan...

2010. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a pszichopatát éppen hogy az emberek iránti érzéketlenség jellemzi, nem éreznek gyűlöletet. De lehet, hogy tévedek.
2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van, kisfiam, megnézted a Hetedik c. filmet?
2010. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki kicsit agresszívebb mint te pont a kutyából próbál erőt meríteni magának.
2010. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
38%
Nem vagy pszichopata, inkább csak idegbeteg.
2010. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
CSak simán hülye vagy. Amíg nem csinálsz semmit, nem leszel Pszichopata... -.- Könnyebb mondani, mint megtenni. "legszívesebben beszólnék nekik", akkor szólj be nekik. Jajj, várj. Nem mersz beszólni nekik, meg meglökni őket? Nos, nem vagy pszichopata, csak hülye vagy, akit zavarnak dolgok.
2010. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
talán tulsok a gatlasod 1es nép fajokhoz de ha sok a felgyülemlet energiád hat sportoly vagy foglald le magad és estere már ero se energiad nem lesz
2010. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az vagy, akkor nem is aggódnál ezen. Szimplán ideges kis takony gyerek vagy aki nem mer kiállni magáért. Utána persze levezeted a kutyán vagy a falon. 2 jó nagy pofon kell neked, hogy észhez térj és ne a gyengébbeken vezesd le amit az erősebbek okoznak Neked.
2010. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!