Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cseréljek pszichológust a...

Cseréljek pszichológust a viselkedése miatt?Egyáltalán megéri járni?

Figyelt kérdés

Nagyon igazságtalannak erzem a pszichológusom viselkedeset..szerintetek is?


Az tortent,hogy : 24oraval elotte lehet csak lemondani az ulest. Fel-1 ev utan elso alkalommal mondtam le,valos indok miatt. Nem szorakozasbol!


(O mar hivott fel regebben hogy kesik a busz amivel jon,megertem-e a kesest ,rakjuk at masik idopontra?En megertettem ,nem modntam neki hogy ezert jar nekem +1 alkalom.)


En soha nem modntam le,mindig elmentem meg csaldi rendevzenyt is halasztottam,munkbol is hamarabb eljovok,mindig megoldom,ha kesek is beulok nem baj ha elveszik x perc .


Most Tortent egy esemeny az indulas elott egy oraval ,sehogy nem tudtam volna odaerni hozza.Azonnal szoltam neki,nem reszleteztem mi tortent,csak megkerdeztem ,hogy igy elveszik-e az alkalom?Ha igen akkor jovoheten talalkozunk a szoksos idopontban,ha nem akkor meg a heten potolhatnank?.Mire irta,hogy oke menjek a heten egyik nap este hozza. Ok lemondtam aznapi programjaim nagyon halas voltam,hogy nem kell kifizetni az alkalamt,mehetek.A lenyeg,hogy ott rakerdezett hogy pontosan miert mondtam le,elmondtam oszinten (ismeri a korulmenyeimet) mire azt mondja , hogy akkor ki kell fizetni mert csak beteg embernek maradhat el 24oran belul az ules. Annyira megdobbento volt szamorma a kozonye es a penzehsege…csak arra tudtam gondolni hogyha hazudok hogy hanytam akkor most elnezo lenne..

Egyszeruen csak csalodtam,jarok ide x honapja minden heten,soha nem mondtam le,fizetek.Oszinte vagyok,ami baromi nehez sokszor,volt hogy sirtam a fajdalomtol,ismeri a gondjaim es akkor ezt csibalja? Ha eore szol,hogy csak beteg embernek nezi el akkor aznap este nem megyek at hozza…Azert kell fizetnem pluszba,mert nem hazudtam?

Szerintetek en dramatizalom tul?

Bennem egy vilag dolt ossze kb, annyira lenullázta az emberségességet :( eddig is nehezn biztam az meberekben,de ezutan?


2021. aug. 23. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Anélkül, hogy leírnád mi volt pontosan az az "esemény" ami feltartott, nem fogsz érdemi válaszokat kapni.
2021. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is a pénzedért segített, nem ingyen. Nem is értem hogy gondoltad. Hogy valóban sajnál a gondjaidért? Azért tudja az életed nehézségeit, mert fizetsz neki. Minden a pénz körül forog, ő belőled él, tartja el a családját. Nem puszta jóindulat vezérli.
2021. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.hosszu es szerintem felesleges.Leirtam hogy nem szorakozasbol mondtam le.Egy problemaval kapcsololatos ami majtt jarok is hozza,nagyon minimalis rahatasom volt a dologra. Kb olyan indokot kepzelj el,hogy a fonokom hirtelen kitalalta,hogy bent kell maradnom dolgozni surgus SOS munka miatt.En ugyan mondhatok nemet,de sokkal nagyobb lesz a hatranyom ha nemet mondok mint az elony,hogy elmegyek az ulesre.

2.tudom,hogy belolem is el.Bar am fiatal es nincs csaladja.En csak meglepodtem,hogy neki is hazudni kell.Es azon ,hogy ennyire “koszivu”.Ennyire csak uzletbol dolgozik,nem hivatasbol.Nem varom el,hogy ingyen dolgozzon,de ha van egy megbizhato kliens akkor egente egyszer egy ilyen nem fer bele? Csaloadas!!

2021. aug. 23. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az ő idejét és pénzét pazarlod, hiszen esélye sem lett volna már mást fogadnia abban az időpontban helyetted (vagy egyszerűen csak úgy szerveznie a napját, hogy ne várjon feleslegesen).


Ne csodálkozz azon, hogy kifizettetik veled, ha az utolsó pillanatban mondasz le egy időpontot. Fodrász, személyi edző, magántanár stb. is ugyanúgy megcsinálja ezt minden további nélkül, szerintem teljesen jogosan.

2021. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4,igen jogosan.Viszont azt mondta,hogy ok nem veszik el az alkalom.Majd mikor mindent atraktam,hogy el tudjak menni es elmeseltem mi tortent akkor mondta hogy csak betegseg soran nem veszik el.Igy vidzont unfairnak tartom a dolgot.Plusz lehet nem enyhito ,de tudom en vagyok az elso vendege es otthon volt el sem indult meg ..mindegy szamomra semmikepp nem professzionalis volt a megoldas.
2021. aug. 23. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra kellett volna kertelés nélkül rákérdezned, hogy ki kell-e fizetned, vagy egy az egyben át tudjátok tenni az időpontot. Azt, hogy "elveszik-e az alkalom", "be lehet-e pótolni", ő nyilván úgy értelmezte, hogy szánod-bánod, kifizeted hogy ne legyen kára, de azt sem akarod, hogy kimaradjon egy hét, ezért foglalsz egy másik új időpontot. Tanulópénz.
2021. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6,lehetseges. Meglatom,hogyan alakul a tovabbi viszonyunk.De nekem hatalmas tanulsaga volt,megerositette bennem,hogy soha ne legyunk oszintek.
2021. aug. 23. 14:19
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem volt szép a pszichológusodtól, lehetett volna megértőbb Veled. Akihez én jártam pszichológus megértőbb volt, és noha soha nem fordult elő olyan, hogy 24 órán belül le kellett volna mondanom egy alkalmat, többször szóba jött, hogy ha valami rendkívüli dolog jönne közbe akkor nyugodtan mondjam le 24 órán belül is, nem kell majd kifizetnem. Nyilvánvalóan ha ezzel a kliens visszaél akkor az nagyon rossz irányba fogja vinni a kapcsolatot, de ha a pszichológus és a kliens is emberi és bíznak egymásban, akkor szerintem ez bele kellene, hogy férjen.
2021. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akihez én jártam, ő ilyen téren rendes volt. Pl. Késtem vagy nem értem oda, rosszul emlekeztem az időpontra, akkor nem kérte hogy fizessem ki. Illetve, egyszer mikor otthagytam a terápiát akkor se kért pénzt, meg mikor az utolsó találkozásunk volt akkor se. Pedig első alkalomnál leszögezte, hogy ha nem jelenek meg az adott időpontban, akkor a terápia díjának a felét ki kell fizetni, mert a rendelő bérlésnek az ára.
2021. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!