Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen a problémán hogy tudna...

Ezen a problémán hogy tudna segíteni egy pszichiáter?

Figyelt kérdés

A probléma nagyon kényes, de itt anoním lehet feltenni a kérdést. Nem nagyon voltak eddig sikereim a lányoknál és most már nem is lesznek, mivel elértem a harmincat. Tetszenek a korosztályom lányai is, de az a bajom, hogy a tizenévesek is. Tudom, hogy ez nem helyes, azt hiszem, abból ered, hogy soha eggyel sem sikerült összejönnöm közülük, még korábban. Sokszor úgy érzem, annyira hiányzik nekem egy ilyen, mint a drogosoknak az anyag.Az a kevés ember, akinek erről beszélhettem, azt javasolták, kérjem egy pszichiáter segítségét. De én elképzelni sem tudom, mit lehetne ezzel a problémával kezdeni, lehet ő bármilyen jó szakember.

Talán szokjak rá a drogokra,hogy csak az érdekeljen vagy vágjam le magamnak? Borzasztó ez így. :(


2010. aug. 26. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ne pszichiáterhez menj, hanem pszichológushoz!:)
2010. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ő mit tudna tenni?
2010. aug. 26. 22:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Én ehhez inkább pszichológust ajánlanék, nem pszichiátert. (Mert nem vagy elmebeteg, aki gyógyszerekre szorul.)

Drogozni semmiképpen se drogozz, mert annak sosincs jó vége, inkább csajozz. (Bár gondolom, ezt nem tőlem hallod először.) A leírásod alapján érzékeny, visszahúzódó lélek vagy, aki nem jár túl sokat szórakozóhelyekre. Ettől még bármikor belefuthatsz az Igaziba, harminc évesen még nem késő ismerkedni. Szóval fel a fejjel, nincs elkésve semmi!

2010. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, amikor elkezdtem írni a választ, még nem volt első hozzászóló, úgyhogy az első mondatom sztornó! :)

Hogy egy pszichológus mit csinálna? Még egynél sem jártam, de gondolom beszélgetne veled, bátorítana, és elmondaná, amit az előbb én. Nem akarom bántani őket, de idáig mindenkitől azt hallottam, hogy nem tudnak túl sokat segíteni. De ha már végképp nem tudsz mit csinálni, azért keress fel egyet.

2010. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A pszichológus,pszicháter nem fog a te problémádon teljesen segíteni,csak mondjuk részben.Most azzal nem leszel beljebb,hogy elmondja azokat a dolgokat,amiket te is tudsz,vagy gondolsz,meg ad vmi gyógyszert,vagy vmi mesterséges s*art.A megoldáson segítene a nagy bátorság,és önbizalom,és ez a kettő által szerintem meg is oldódna a problémád.De mivel ugye ezt könnyű mondani,ezért csak tanácsolom,hogy nem elsősorban a szakember erre a megoldás.Én is jártam pszichológushoz,mondjuk nekem nem sokat segitett,mert semmit nem mondtam el őszinténXD
2010. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A drogokra meg semmiképp se szokj rá,mert onnan vissza út nincs,vagy nagyon nehéz,amit csak kevesen tudnak.Ugyhogy drog kihuzva,és probálj nyitott szemmel járni,és több önbizalom,hajrá!
2010. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akarok senkit fárasztani ezzel, csak reméltem, hogy előrébb jutok valamivel.

Időnként én is eljárok szórakozni, de vonzerőm és dumám gyakorlatilag nulla és szinte görcsbe rándulok, ha odakerülök. És rengeteg évem elment úgy, hogy csak leshettem, mások hogy szedik fel a szebbnél szebb lányokat , nekem meg semmi nem jutott. Lassan beleőrülök ebbe. Arról már nem is beszélve, hogy nemegyszer olvastam már a fórumon, hogy aki nem képes felszedni egy nőt, az nem ér semmit férfiként, szánalmas, stb...

Én úgy érzem, tőlem nem tellik többre, az évek múlásával pedig nem tapasztaltabb, csak csúnyább leszek és ezt nem tudom elviselni.Néha azon kapom magam, hogy irigylem James Deant.

2010. aug. 26. 23:14
 8/16 A kérdező kommentje:

23.08

Tudom, hogy nincs visszaút, olvastam a témában. Igazság szerint nem szeretnék évekig drogos lenni, hanem az aranylövésre hajtanék.Az ok az, hogy akkor szinte hősként emlékeznének meg rólam, most pedig csak gúnyos megjegyzéseket és lejkezelő röhögést kapok az arcomba nap mint nap.

2010. aug. 26. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha ezt a kérdést én írtam volna ki! Csak lány vagyok, még a kor is stimmel. :)
2010. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1; Aranylövés és akkor hős leszel? Te hülye vagy? A hősiesség nem itt kezdődik, ha hős akarsz lenni, akkor húzzál a légióba, Afganisztánba, menjél mentősnek, tűzoltónak.


2; Nem voltál tini lánnyal? És akkor mi van? Lehet a neten keresgélni, vannak lányok (tinik is), akik pár ezer forintért minden vágyadat kielégítik. Mire vársz még? Hogy egy szórakozóhelyen, hozzád 30 éves férfihoz, oda fog sétálni egy 17 éves lány, hogy orálisan kielégítsen? Nőj már fel. Felnőtt ember vagy, szerezd meg, amire szükséges vagy és ne siránkozz mint egy szaros kisbaba.

2010. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!