Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek elmebeteg vagyok?...

Szerintetek elmebeteg vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gyakran fantáziálok arról hogy elpusztítom a világot, minden egyes embert megkínzok és megölök... főleg akkor amikor rossz kedvem van, vagy felidegel valami (ilyenkor képes lennék akár megtenni is), pedig állítólag 160 az iq-m. Valahogy túl sok bennem a gyűlölet, de nem tudom miért.

Szüleim is mindig mondják hogy hülye vagyok meg ne gondoljak erre, de ha erre gondolok jobb kedvem van. :S


2010. aug. 25. 19:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most kell kezdened valamit magaddal, mielőtt még baj lesz. Első körben mozogj sokat, sportolj. Ha ezután is visszatérnek ezek a fantáziák, akkor fel kell tárni, hogy miért vannak, és kezelni.
2010. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

Írj privit, és összefogunk. Nekem Joker a példaképem, én se vagyok százas, én is kimondhatatlanul utálok rengeteg embert. Ezt a gyűlöletet nagyrészt néhány kedves régi "barátnak" köszönhetem, de mivel nem tudom kiirtani, és már cs*szhetem az életemet, ezért inkább felhasználom.

Pont annyira vagy (nem-)normális, mint én. Én is ölni akarok.

2010. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor írj, én az ellentéted vagyok. :P 18/F
2010. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%

"elpusztítom a világot, minden egyes embert megkínzok és megölök..."

Nem zsidó vagy véletlenül?

2010. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, nem vagyok zsidó, se lány, és majd elmegyek kivizsgáltatni magam.
2010. aug. 26. 13:09
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha mérges vagy. Ki nem?
2010. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te is? Én is!
2010. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem jobb kedvem lesz,ha arra gondolok,hogy ha esetleg eljönne a világvége,mennyi barom ember fog meghalni. Ilyenkor előtör belőlem egy-két sátáni kacaj is...

Gonosz vagyok,ez van. Sprite.

2010. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség, azon belül kényszeres gondolatok, nekem is az van, nézz utána a neten
2010. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
:D Nekem meg Jigsaw a példaképem a Fűrész filmekből. Alapitsunk már egyletet vagy mit. :D
2011. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!