Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek elmebeteg vagyok?...

Szerintetek elmebeteg vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gyakran fantáziálok arról hogy elpusztítom a világot, minden egyes embert megkínzok és megölök... főleg akkor amikor rossz kedvem van, vagy felidegel valami (ilyenkor képes lennék akár megtenni is), pedig állítólag 160 az iq-m. Valahogy túl sok bennem a gyűlölet, de nem tudom miért.

Szüleim is mindig mondják hogy hülye vagyok meg ne gondoljak erre, de ha erre gondolok jobb kedvem van. :S


2010. aug. 25. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

Latens szadizmusnak hívják.


16L

2010. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Szerintem csak túl sok benned az elfojtott érzelem. Majd elmúlik. Amúgy nem gáz annyira, csak ne hangoztasd mások előtt.
2010. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
kezeltesd magad
2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Harrr ***** válasza:
64%

160 a vérnyomásod inkább. Az magas, menj vele orvoshoz. És igen, elmebeteg vagy. Két lehetőséged van:


- Kezelteted magad.


-Elmész politikusnak, és elvegyülsz a parlamentben a többiek között

2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Van egy kis szadista hajlamod. Ne aggódj, remek felsővezető leszel majd egy nagyvállalatnál! :)

Amúgy ha igazi szociopata lennél akkor nem aggódnál ezen.

Valami tudatalatti oka lehet a dolognak. Menj el terápiára ha ki akarod deríteni!

2010. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit,azt összeverekedhetünk ha ez a vágyad.
2010. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha elmebeteg lennél, nem tudnád magadról, eszedbe se jutna =)
2010. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan mondom,hogy mindenképpen kezeltetned kellene magad,mert rossz vége is lehet a dolognak,magad és mások számára is!Nem hülye vagy,hanem lelki problémáid,személyiség zavarod van,ez pedig kezelhető.
2010. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
nem hiányzik nekem, hogy egy baltás elmebeteg besétáljon az egyetemre, miközben tanulunk
2010. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hány éves vagy.


Tele vagy agresszív indulattal, amit fantáziálgatással vezetsz le. És ez mindaddig, amíg nem megy át tettekbe, addig nem probléma. Igaz, jobb, azaz egészsségesebb módja a feszültség levezetésnek a fizikai megterhelés (=sport)Az a válaszoló írta jól, aki azt mondja, hogy nem tudnád a problémád ilyen pontosan megfogalmazni, ha valóban elmebetegségben szenvednél.

2010. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!