Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziónál elhidegültetek...

Depressziónál elhidegültetek a családoktól is?

Figyelt kérdés
Nagyon komoly alvászavar, sírógörcsök, elhidegülés a barátoktól, családtól, halál utáni vágy, még sosem voltam depressziós, sajnos egy komoly pszichiátriai betegség mellé párosult nálam, tudna valaki segíteni? tapasztalatokat írni? hogy jöhetek ki belőle? 4 hónapja tart
2010. aug. 23. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Pár kiadós verés(pofozás/vérkeringés javítás) majd újra elbeszélgetés.

Ahol én lakom így hozta helyre a bátyja az öccsét..

2010. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez is egy megoldás
2010. aug. 23. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nem hidegültem el a családomtól, de a testvérem igen. Talán ő betegebb nálam.

Azt mondja utál minket, mert miattunk beteg. Én is depressziós vagyok, de semmi kedvem egyedül lenni.

Ha nem utálod a rokonaidat vegyél erőt magadon.

2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szükségem van rájuk, zokogva szorongatom a párom, hogy nem akarok eltávolodni, ez valami borzalmas. :(
2010. aug. 23. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Én együtt érzek Veled,bár nekem pszichiátriai betegségem nincs(csak lelki eredetű gondjaim),4 hónapja kezelnek depresszióval és generalizált szorongással egy öngyilkossági kísérlet után...Az antidepresszáns szedése előtt legszívesebben kizártam volna mindenkit az életemből,bár éreztem belül,hogy szükségem van rájuk...De azt kívántam,hogy bár ne szólna hozzám senki és békén hagynának!Magamba zárkóztam,mindennaposak voltak nálam az öngyilkossági gondolatok,tervezgettem folyamatosan,és készítettem rá magam lelkiekben...Éreztem,hogy szakemberhez kellene fordulnom,de halogattam...Nem kellett volna...


Először Citaprammal+Xanaxszal kezeltek,de az előbbi nem vált be,az utóbbitól pedig nagyon hamar függő lettem(egyre többet szedtem),így váltott az orvos Remeronra és Xanax SR-re.Azóta úgy érzem,kicsit javult a hangulatom,többet beszélgetek,a barátaimmal is sokkal gyakrabban találkozok.És eközben pszichológushoz is járok.Egyelőre nem tudom mi lesz a dolog vége,de erősen próbálok "rátalálni a régi önmagamra"...Szerintem a felépülés csak részben múlik a gyógyszereken,nagyrészt azonban hozzáállás kérdése is.Erőt és kitartást kívánok Neked!


Üdv:25/L

2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van, ami mellé párosult?
2010. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy leginkább nem is veled kellene erről beszélgetni, hanem valakinek fel kellene világosítania a családodat és a barátaidat, hogy fokozottan figyeljenek oda rád és nagyon-de nagyon szeressenek!!!
2010. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nem szoktam senkinek se beugatni, de drága első válaszoló! Én vernélek úgy el téged, hogy addig ütnélek, amíg mozogsz te ...! Mi a francot élvezel azon, hogy a földbe döngölöd azt, aki már amúgy is ott van! Ha ekkora kis szemét vagy, akkor hidd el, hogy te is visszakapod ugyanezt az élettől, akkor majd nem fogsz rajta röhögni, te bunkó.
2010. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!