Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez is a kényszerbetegség...

Ez is a kényszerbetegség egyik tünete?

Figyelt kérdés

már jó ideje kényszerbeteg vagyok de mostanában erősödött fel igazán, és el is mentünk pszichiáterhez, fel is írt gyógyszert (fevarint)de nem kérdeztem meg tőle egy dolgot és most ezért nem akarom felhívni. Mindent el kell mondanom anyukámnak,már azokat is amiket gondolok, egyszerűen nem tudok gondolkozni mert rögtön ha valami olyat gondolat akkor már jön kényszeresen hogy el kell mondanom, és ha nem mondom iszonyatosan érzem magam mintha hazudnék neki. Ez azért is rossz merta kényszerbetegségem miatt amugy is jönnek a gondolatok amik kényszeresek:S és az nem az én gondolatom és mégis mondani kell azt is

most mit tegyek??

a fevarin ez ellen si használni fog?


2010. aug. 21. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A Fevarin csak tönkretesz hosszú távon. Bocs.

Amúgy igen, amit írtál, az is a kényszerbetegség tünete. De más megoldást kellene találnod.

2010. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de nekem ezt ajánlotta a pszichiáter, hogy szedjem miután elmúltak a tünetek még fél évig.

De hogy értve tönkretesz?:S

2010. aug. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!