Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt miért csinálhatja?

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő dologról van szó. Szóval néhány hónapja a testvérem bevallotta, hogy kényszerbeteg.

Csinált fura dolgokat eddig is, de most folyton úgymond "démoni dolgokat" csinál.

Ezt kifejtem bővebben:

Tehát néha már korán reggel ideges, és nem lehet hozzászólni, mert akkor rögtön letámad, hogy ne szóljak hozzá. Néha csúnyán is beszél, pedig eddig nem szokott egyáltalán.

Aztán volt olyan is hogy mintha néhány másodpercre elveszetené a fonalat és csak bambul maga elé, és fura dolgokat suttog. Nagyon sokszor szóba hozza a fura kérdéseit, szószerint a démonokról kérdez.

Folyton utalgat rá, hogy vajon milyen lenne a ha ezt, meg azt csinálná. Pl. Bordatörés,stb.

És tegnap volt a legijesztőbb dolog, amit észrevettem. Néha mintha küszködne, így nagyobb levegőt vesz, mintha valami képzeletek gyötörnék vagy nemis tudom,és olyankor olyan ijesztően néz. Na ez volt tegnap is, és nagyon beparáztam tőle, mert olyanokat mondogatott, hozzáteszem angolul, hogy "kill" és képzeletben leszúr valakit.

Nem tudom miért csinál ilyeneket. 17 éves,nagyon visszahúzódó. Nem akarom, hogy valami baja legyen.

Azt akarom, hogy jól érezze magát. De így nem tudok neki segíteni, mert nem lehet hozzászólni, nagyon agresszív és ideges valamitől folyton Azért is hibáztat mert pl.jó reggelt kívánok neki. Ez nem normális.

Valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet?



2021. márc. 17. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen ötletelni kár lenne (de az biztos hogy nem kényszerbetegség). Inkább a szüleidnek szólj ha furcsán viselkedik és nekik kéne ezzel a dologgal foglalkozni, pszichológushoz vinni ha valami tényleg nem stimmt a viselkedésében.
2021. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiátria... De tényleg! Hallucinál. Nagyon szar érzés lehet neki. Vidd el szakemberhez és megoldódik!
2021. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!