Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem szeretek máshol enni?

Miért nem szeretek máshol enni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi problémám meg evési zavarom,meg nem ért ilyen trauma soha,tehát nem dugták előlem el a kaját vagy ilyenek:D

egyszerűen csak kellemetlen nekem máshol enni...

ez miért lehet?


2010. aug. 18. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az zavar, ha nézik miközben eszel? Vagy úgy érzed mindenki téged néz evés közben? Ha így van, akkor ez a szociális fóbia egyik jellemzője.
2010. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ezt én se tudom hogy miért lehet de én is írtózom attól hogy máshol kelljen ennem. Azt szeretem ha senki nem lát mikor eszek!

Cégnél külön probléma nekem az ebédlő.

De sok ilyen ember lehet mert a cégnél külön "rendeletben" tiltják a wc-n evést mert sokat ettek ott dugiba. Beült egy fülkébe, magára csukta az ajtót és ott evett... :-)

Ha nem lennének olyanok akik összefossák, de le nem húzzák c. emberek akkor én is így csinálnám. :-) D

Mindenkinek privát ebédlőfülke kellene, ott mindenki úgy böfög, csámcsog, foghagymát zabál stb amit csak akar.

2010. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Engem is zavar ha néznek, és tényleg, mindig úgy érzem hogy engem néznek, rajtam nevetnek.

SZóval akkor nekem is van egy külön fóbiám, szerintem akkor a kérdésfeltevő dettó ugyanúgy van vele mint én.. :-(

2010. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

engem nem is az zavar h néznek,hanem olyan kellemetlen nem tudom... meg mikor megkérdezik h éhes vagy, kérsz valamit? és mondjuk éhes vagyok,volt már olyan,h azt mondtam,h nem..

meg ilyenek...

mitől vajon ?:D

2010. aug. 18. 19:18
 6/12 A kérdező kommentje:
ja,tudtommal nincs szoc fóbiám.. :)
2010. aug. 18. 19:21
 7/12 anonim ***** válasza:
szégyenlős sem vagy? több tippem tincs:)
2010. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
illetve nincs :D
2010. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
lehet h szerény vagyok :D
2010. aug. 18. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom és ezért bocs az off-ért - a párom sem szeret enni máshol, ha megyünk valahova minimálisat eszik, utána meg kieszi a hütüt:D

Ez bármelyik ebéd meghivásnál igy van, de ö azt mondja .ö csak otthon tud enni, ennyi..... de mai napig nem értem ( 10 éve vagyunk eggyütt)

2010. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!