Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kizarni az...

Hogyan lehet kizarni az otthoni nagyon mergezo kornyezetet, hogy ne legyen valaki meg depressziosabb es demotivaltabb, ha az elkoltozes nem opcio?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Túlélni...én így csináltam amíg nem tudtam elköltözni :(
2021. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

A sport nekem sokat segített. Ha csapat sport/csoportos óra, akkor közösségben vagy, egymást motiváljátok. Ha egyedül erősítesz mondjuk, akkor több önbizalmad lesz, kitűzhetsz célokat és örülhetsz, ha sikerül elérni őket... ha látod az eredményeket, akkor egyre motiváltabb leszel.

Próbálj meg keveset lenni otthon, menj el sétálni, futni, túrázni, keress diákmunkát...

Nem tudom, hogy a barátok terén mi a helyzet, de sokat segít, ha őszintén beszélgethetsz valakikkel, akik támogatnak. Amikor a család kritizál/megpróbál lehúzni, akkor nem kell velük foglalkozni, gondolj arra hogy vannak emberek akik támogatnak.

Tűzz ki apróbb célokat, legyenek terveid. Ezeket pedig ne oszd meg a családdal, csak dolgozz, hogy elérhesd őket.

(Addig is gyűjtögesd a pénzed egy albérletre.)

2021. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az elköltözés miért nem opció?
2021. márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Mi a halál retek faszáért lettem lepontozva? Azért mert én így bírtam ki? Sikerült elköltöznöm és örülök, hogy megtettem, csak elmondtam én hogyan éltem túl, mi lehet azon rossz válasz? Na elmentek ti a büdös picsába, lepontozók....
2021. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
24%
Szerintem is menj el többet otthonról, próbáld mindig lekötni magadat, hogy ne legyen időd a negatív gondolatokra
2021. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Igaza van annak aki azt írta hogy ne oszd meg a terveid az otthonikkal. Úgyis csak lehuznak és ez tapasztalat.

Hasonló cipőben jarhatunk.

Amúgy tuleles!

Lassan sikerül mar nekem is elkoltoznom max 1 év.

De minden erőmmel ezen vagyok!

Dolgozom és tanulok mellette.

Nekem sokat segített hogy örökbefogadtam egy kutyát. Segít kikapcsolni.

Illetve a sport is nagyon király kikapcsolódás. És szerintem az se rossz ha van egy párod aki támogat és barátaid akiknek ugyancsak elmondhatsz mindent. Úgy túl lehet élni azt a hosszú pár évet.

Hajrá!

2021. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!