Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne szólni az...

Érdemes lenne szólni az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Depresszióval küzdök egy jó ideje sajnos a vírus miatt nem rendel az orvosom. Csak eléggé erős gyógyszereket szedett velem. A vírus előtt sem sokat foglalkozott velem sokat mondok,hogyha kétszer látott.


Viszont úgy érzem magamat,hogy jót tenne,hogyha látna mivel vissza-vissza térnek a depresszió okozta nehézségeim. A keresztapukám abba a kórházba dolgozik ahol az én orvosom rendelni szokott illetve "jóban" is vannak az orvosommal.


Érdemes lenne szólni a keresztapukámnak,hogy szóljon az érdekembe egy pár jó szót és soron kívül fogadhasson az orvosom? Eléggé rossz lelkiállapotom van és el kéne egy orvos segítsége. Magán orvoshoz sajnos nem tudok menni így szeretnék visszamenni a kezelő orvosomhoz.


Szerintetek van rá lehetőség,hogy fogadjon így vagy próbáljam magam összeszedni "egyedül"?


2021. jan. 18. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj feküdni egész napokat ha ugy érzed ezt kell.Előbb utóbb elmulik és elfárad a depresszió
2021. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gondod nem származhat abból, ha konzultálsz vele a problémádról. Szóval én úgy gondolom, hogy egy próbát megér.
2021. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2021. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!