Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi bajom lehet? .

Szerintetek mi bajom lehet? .

Figyelt kérdés
Alapból egy vidám lány vagyok, de az utóbbi időkben kezdem furcsán érezni magam. Apró semmiségeken kapom fel a vizet, dühös leszek. Sok barátom /haverom van de egyre többel szakítom meg a kapcsolatot úgy h mondjuk nem veszem fel nekik a telefont vagy nem válaszolok nekik az üzenetre. És egyre gyakrabban összefüggsételen mondatokat mondok vagy "botlik" meg a nyelvem. Még nem túl súlyos, nem érzem visszafordíthatatlannak. Lehet h csak hullámvölgy. Szerintetek mit tehetnék?
2010. aug. 13. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én máshogy gondolkodok, mint egyes orvosok. A legsúlyosabbtól indulok a legvalószínűbb fele. Agydaganat okozhat hangulatváltozást és beszédzavart. Ez a legkevésbé valószínű. A másik, egyszerű civilizációs kórkép.
2010. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egy eleg hosszu idoszakom amikor ugyanez volt velem is.Nem volt eletcelom, se pasim, csak dolgoztam es bar nem voltam teljesen 1dul, en ugy ereztem magam.Amiota gyerekem van, ugymond helyrejottem!Vmiert nem erzed jol magad es azon valtoztatni kell.Uj kornyezet, munka, pasi...
2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
menj el pszichológushoz
2010. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!