Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segithetnek a baratomna...

Hogyan segithetnek a baratomnak aki ongyilkossagra sokszor gondol?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit tegyek már, többszőr megbeszéletük a dolgot, hogy mekkora "HÜLYESÉG"... többszőr megigérte hogy nem fogja megtenni...Tegnap kaptam egy búcsú levelet tőle, hogy ő csak engem szeretett az egész világon, és most is szeret. Igéri hogy nem tesz semmit addig mig meg nem bocsájtok neki...de utána megteszi, mert jobbat érdemlek nála...

Én nagyon szeretem őt, de már foggalmam nincs mit tegyek, mert próbáltam szépen, próbáltam durván. Próbaltam csendesen, próbáltam kiabálva...

pszichológushoz nem akar jönni:(


2008. dec. 1. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát , ha ot választod ezek alapján számíts rá, hogy nagyon nehéz életed lesz mellette.megéri majd az neked?én tudom ,hogy szereted , de ezt az orokos síránkozást majd ha gyerekek lesznek és más problémák is bírni fogod?nem lenne jobb egy megbízhatóbb akire te is jobban számíthatnál.én azzal nem értek egyet amit tobben is írtak, hogy aki meg akarja tenni az nem szól az meg is teszi.van aki szól szinte segélyt kiállt és úgy is megteszi.nem kellene a srácnak egy kis pszichoterápia, vagy legalább egy kis sport?
2008. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

NEMTUDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM:((

Azzóta már 100x bocsánatot kért azért a levélért és megigérte hogy több ilyen nem lesz, vagy ha mégis akkor irány az orvos.

Nemtudnék tükörbe nézni ha elhagynám. szeretem, ő az én kicsi életem...annak ellenére hogy érzelmileg néha megrigat...

Nem, ha ez igy folytatódik nem fogom vele összekötni az életemet, de ha "megjavul" akkor gyönyörű életünk lehet. remélem nem én vagyok naiv...és összejön

köszönöm a válaszokat, igazán:)

2008. dec. 3. 20:28
 13/14 anonim válasza:
Neharagudj, hogy ezt mondom, de szerintem az lenne a legjobb ha először megölnéd őt, aztán magadat, hogy ne szenvedj.:$ [nyugottan le lehet pontozni, de ezis egy megoldás..]
2009. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kérdező!


Együtt vagytok még?

2012. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!