Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is fél a metrón utazni?

Más is fél a metrón utazni?

Figyelt kérdés
Most költöztünk el, és olyan helyre mentünk, h kénytelen vagyok minden nap kb.30 percet metrón utazni. Utálom! Nincs levegő, annyian vannak, mint a heringek, és mindig attól félek, h elájulok. Más is így van ezzel? Próbálom lefoglalni magamat pl. olvasással, zenehallgatással, de akkor is félek.
2010. aug. 12. 15:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
énnekem abszolut nincs bajom, pedig van egy minimális klausztrofóbiám... majd sztem ohzzászoksz
2010. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, de már metróztam elég sokszor, és nagyjából én is ugyanígy vagyok vele, mint Te. Ne bánnám, ha soha többé nem kellene metróznom.
2010. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én inkább attól félek h megkéselnek mint a remember me c. filmben : S
2010. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Éppenséggel nem félek, de a hátam közepére sem kívánom.

Szeptembertől meg lesz a bicajom és kikerülöm a metrót. :)

2010. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó, h nem vagyok egyedül a "gyűlölöm a metrót" érzéssel.

Amikor csak lehet, én is kikerülöm.

2010. aug. 13. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez lehet valamilyen agorafóbia (pánikbetegség).

Csak a metrón van ez?

2010. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 3 éve lakom Újpesten, eleinte én sem éreztem magam jól a metrón, de már megszoktam. De a mai napig rámtör egy kisebb pánik, ha mondjuk hirtelen fékezéssel leáll az alagút közepén. Ilyenkor elborzaszt a gondolat, hogy egy rohadt szűk vakondjáratban vagyok 100 méterrel a föld alatt. de majd te is megszokod. ja és egy jó tanács: ülj a szerelvény végébe, ott általában nincsenek annyian.
2010. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Általában a szerelvény végébe próbálok befurakodni, ott tényleg kevesebben vannak.

Metrón tör csak rám ez a fajta pánik. Szerintem a sötét, a föld alatti érzés miatt, nincs levegő... irtó rossz. Régen is mentem metróval, akkor nem féltem, mert 1 max. 2 megállót kellett csak mennem. De most több, mint fél órás az út. :-(

2010. aug. 13. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem csak ezért utálom a metrót, mert nins levegő és sokan vannak

gyulolom a zombikat. a metron. néznek ki a fejukbol... annyira elszomorito

http://www.youtube.com/watch?v=bAyw7HqL3WQ

2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:58

nemtudom elképzelted e magad már kivülről de szerintem tese csinálsz külömbet mint a fejedből nézel ki és tompulsz a világba...

2010. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!