Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Flashback-et csak az LSD...

Flashback-et csak az LSD okoz, vagy előfordul ez más hallucinogéneknél is?

Figyelt kérdés

Elsősorban a marihuána érdekelne, hogy előfordult-e valakinél annak hatására? Vagy leírtak-e valaha is hasonló esetet?

Lehetőleg forrással.


2010. aug. 10. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Áh...az nem,nyugi.:)
2010. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
skizofréniát kapsz a THC-tól, oszt halucinálhatsz eleget a zártosztályban
2010. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyes esetekben tényleg előfordul, de az is hogy enyhíti a skizofréniás tüneteket. Nekem előhozta. Az fű nem okoz falshback-et. De mentális zavarokat igen! Kipróbálni megéri, de hosszabb távon nekem ártott.

16/L

2010. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

A fű nem okoz flashbacket.

Nem hallottam a közelemben skizó esetről sem.

Csak bátran.


16 évesen meg ha te (előző előtt talán) hosszútávról beszélsz, nem csoda, hogy ártott, mert akkor vagy 10 évesen kezdted.


Visszatérve a füvet negyedévente kötelezően kellene használni, törvényileg előírva.

2010. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már egyszer flashbacem és én nem használok semmilyen kemény drogot. Csak fű, hasis, rózsamag, meg amiket Magyarországon legálisan lehet kapni.És ezeket is csak ritkán, egy évben párszor. És nekem mégis előjött a flashback, és olyan érzés volt mint a fűtől, szóval szerintem attól volt.

Az érdekes az volt hogy én nem így képzeltem el a flashbacket, mert olyan volt hogy mikor kezdett megjelenni akor tudtam irányítani, először fura volt és elnyomtam, de aztán érdekelt és "rásegítettem", átadtam neki magam és teljesen olyan érzés volt mintha be lennék tépve, de mégis tisztább volt az egész.em voltam kába, de olyan szemmel láttam a világot mint mikor betépek. Pár percig tartott és utánna mikor kijöttem belőlle nagyon durva érzés volt mert tisztán emlékeztem az ézzésre, ellentétbe nazzal amikor betép az ember, mert akkor folyamatosan jön ki belőlle az érzés, és elmosődik. De nekem éles váltás volt és nagyon nagy émény. Örülök hogy átéltem, és nemfélek hogy például vezetés közben jön rám, mert mondom, tudtam irányítani. Az is lehet hogy sok embernek lett volna, csak automatikusan elnyomta és fel sem fogta, és nem is emlékszik rá.

2011. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katzz válasza:
IGEN, a marihuána is OKOZHAT (bár elég ritka) flashback-et. Ha herbált (biofüvet) szívsz ott nagyobb rá az esély, nekem éppen most is tart, elég para mert 3 napja alig vagyok józan, kivéve ha alszom és gépezek, szóval nem ajánlom, hogy drogozz! Legfeljebb rendes igazi marihuánát és csak olyat amit biztos forrásból tudsz, hogy természetes.
2013. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előző: Ha három napja tart, akkor az nem flashback, hanem valamilyen mentális zavar.
2013. jún. 20. 10:16
 8/8 anonim válasza:

# 5/7

Velem full ugyanez volt. Semmi kemény drog, marihuána, meg max hasis. És teljesen ugyanaz történt velem, mint amit leírtál.

Elvileg a a zsírszövetekben eltárolódik valamennyi THC... És amúgy annak tényleg nincs flashback-e aki azt állítja, hogy nem lehetséges fűtől,hasistól..mert automatikusan elnyomja.

Én tudtam hogy van, mert a baráti társaságban már volt ilyen, és hittem nekik, így amikor nekem jött, akkor tényleg tudtam irányítani.

2013. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!