Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tért már vissza valakinek...

Tért már vissza valakinek csak úgy hirtelen egy flashback az LSD-től?

Figyelt kérdés

milyen volt?

ha valaki gyakrabban fogyaszt lsd-t, nagyobb a valószinűsége, hogy valamikor, pár hét múlva vissztér pár percre egy "jelenség"?

vagy ez már egytől is megjelenhet? elvileg igen :D


2010. márc. 19. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma mi épp a drogokról meg hasonlókról beszélgettünk a kémia tanárral, és mondta h igen egyszeri LSD használattól is vissza térhet, dehogy mikor, azt nem lehet megmondani, lehet 1 hét egy hónap de akár több év is ! ami elég veszélyes lehet, gondolj bele ha épp vezetés közben jön vissza...
2010. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, tudom énis:S

nem vagyok még 18 :D

2010. márc. 19. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhh!!!!!!

LSD-s storyt hallottam durvát én is.

ilyen flashbecről....

Haverom ismerősével történt meg:

este mentek kocsival valahova, és egyszercsak satufékezik miközben az út full tiszta, semmi ok nem volt ami miatt fékeznie kellett volna.

Állítólag szólítgatták, meg minden ilyen, de ennek ellenére is csak kb. 30 mp múlva "tért magához"

egyszerűen leblokkolt, csak nézett ki egyenesen a fejéből.

Aztán utánna kérdezték tőle hogy mia fax volt, és azt mondta, hogy "hullámzott az út, és elkezdtek a kocsi felé sétálni a fák azt látta......

Mondjuk ő keményebben tolta az lsd-t, de tényleg gondot okozhat, főleg vezetés közbe.

ez igaz story!

2010. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgyse kapod meg a kérdésedre a választ. Csak leoltanak, hogy ne drogozz meg ienek. Én nem élek LSD-vel csak egyszer probáltam(25 mikrogramm). Nekem nem volt flashbackem

de ha igazán választ akarsz kapni a kérdésedre akkor ime néhány link:

[link]

(Legnagyobb magyar pszihedelikus könyvtár)

Azon belül:(Kis ismertető)

[link] showSubstance.php?id=3

Forum:

[link] showTopic.php?id=97

2010. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

uh :O

és nem tudod mennyi idő után jelent meg nála ez a flashback? :S és mit jelent az részéről, hogy keményebben használta? naponta, vagy hogy? :)

2010. márc. 19. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem
2010. márc. 19. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyján a flashback, az a durva ha rajtad marad.

Nem lebeszélni akarlak. Én is próbáltam, és leírhatatlan élmény, de csak óvatosan vele....


Amúgy meg a flashback nem olyan durva ahogy azt sokan mondják. Igen, akár 1 használattól, és évek múltán is jelentkezhet. DE . A fogyasztók 1%ánál jelentkezik, és kb a hatás ezred részét élik át újra, pár másodperc erejéig.

2010. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem :)

hát azt mondják érdemes rá felkészülni és kiegyensúlyozottnak kell lenni hozzá, hogy tudd, hogy az csak hallucináció és nehogy pánikba ess. de én ezekről tudok :) és szerintem nem lehet baj, főleg ha igy állok hozzá

2010. márc. 20. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem már volt flashback-em de igazából a tripptől függ h miket éltél át mert azokból térhet vissza egy pár percig
2010. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!