Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem valamilyen paranoia,...

Szerintem valamilyen paranoia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja volt egy komolyabb balhém egy helyi menőcsávós bandával.Azóta félek kimenni a városba,jóval visszahúzódóbb lettem.Attól félek,ha meglátnak valahol,megint rámszállnak,és esetleg 1 a 25 ellen bunyó is lesz,mint már volt négyszer...

Mivel tudnám ezt a félelmet leküzdeni ?

Értelmes válaszokat légyszives,köszi.


16/F


2010. júl. 28. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, fogalmam sincs, hogyan lehetne leküzdeni a félelmet, ha 25-en támadnak rám... 8-[[


Szerintem ettől egy díjbírkózó is bef.osna!


25 ember ellen 1-nek nem lehet védekezni, teljesen normális, ha ilyen esetben parázol, főleg meg akkor, ha ez már négyszer előfordult!!!


Én a helyedben feljelenteném ezt a garázda bandát, azért ez nem normális, hogy 25-en járják a várost és mindenkit megagyalnak, aki egyedül van! (Szólj a szüleidnek és együtt menjetek el a rendőrségre feljelentést tenni.)


Vagy fogjatok össze többen haverok, ti is csapatostól járjatok (csak akkor mi lesz, ha két banda összecsap?... megölitek egymást?)...


Nem a dzsungelban élünk, ahol dorongokkal kommunikálnak egymással a gorillák, ez nem normális állapot!!!


Kérj felnőttektől tanácsot (szüleidtől, rokonaidtól, tanáraidtól), mit lehet ilyen esetben tenni???


Faggasd ki az osztálytársaid, barátaid, vajon őket is rettegésben tartja ez a banda???... (Ha többen tesztek feljelentést, az nyomósabb lenne.)


Próbáljátok megtudni a banda tagjainak a nevét, lakcímét, jegyezd meg a külsejüket a személyleíráshoz...


Ilyen helyzetet nem fogsz tudni EGYEDÜL megoldani!!!

2010. júl. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem paranoia. Szerintem van okod félni. A paranoia az, amikor vélt sérelemtől tart az ember.
2010. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Feljelentést már tettünk,folyik az ügy,de azóta is b@szogatnak.Már február óta nem voltam egyedül a városban :/
2010. júl. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!