Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S SEGITSÉGMilyen? Vagy...

S. O. S SEGITSÉGMilyen? Vagy mi eza Bőrbetegség aminek a tünete pirosodás fehéres hámlás viszketés Nemiszerven található a probléma voltam bőrgyogyásznál azt mondta valamilyen gomba de szerintem nem az mert nem fertőző 22/F

Figyelt kérdés
4 fajta kenöcsöt használtam és nemhasználtak
2010. febr. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratula, összeszedtél egy jó kis herpeszt :D
2010. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gomba és fertőző.Elmúlik és a párod,akinél nem csinál semmit,visszafertőz.Mindkettőtöket kezelni kell.és elég hosszú idő is lehet.
2010. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt várod, hogy mi egy párszavas leírás alapján vitatkozzunk egy szakvizsgűs bőrgyógyásszal, aki megvizsgált? És azt fogod csinálni, amit mi itt hasraütéssel tanácsolunk neked?
2010. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lassan fél éve "szenvedek" emiatt lassan a párkapcsolatpmat is tönkre teszi akkor elmegyek 3. orvoshoz is mer ugyanis akiknél voltam olyan kenöcsöt és gyogyszert irtak fel ami nem használt már tippem sincs mi bajom lehet?... hozzáteszem higiéniámmal nincs gond ás már elég kellemetlen folyamatosan orvoshoz járni ..
2010. febr. 9. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
ha óvszert használsz,lehet gumiallergia is.
2010. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:40 voltam.


Nézd, ez egy olyan dolog, hogy a bőrgyógyászatban nagyon gyakran nem találják el sem elsőre, sem másodikra, mi kell. Nekem vol olyan problémém 19 évesen, amivel hónapokig jártam a bőrgyógyászhoz, és legalább ötféle szert próbált ki rajtam, mire sikerült megoldania. Pedig a családunk barátja volt, biztos nagyon igyekezett. Volt, amikor már elvesztettem a hitemet, de mégis mindig visszamentem hozzá, és végül megoldotta. Ne gondolj csúnyákat az orvosodról, ha nem gyógyít meg varázsütésre.

2010. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem használok óvszert ... igen z lesz mehetek vissza ... köszi a válszokat
2010. febr. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!