Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Floxet gyógyszert írt fel...

Floxet gyógyszert írt fel pszichiáterek, mert nem tudok huzamos munkaidő után nyugodt lenni az emberekkel. Sokszor eltelik három hét is szabadnap/szabadság nélkül. Veszélyes a szer alkalmazása? Orvos szerint nem addiktív.

Figyelt kérdés
Alkalmi, kizárólagos 1-2 napos használatra, nehéz alvásra Frontint is írt mellé.

2019. okt. 21. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A Floxet nem veszélyes. A 21 nap munka szabadnap nélkül, na az már veszélyes. Meg a törvény is tiltja. 2012. évi I. törvény


Érdemes lenne új munka után nézni.

2019. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarországon kéthavonta, kéthavi adagot ír fel, mert külföldön vállalkozó vagyok. 10 napja itt van a Floxet, de utánaolvasva ugyanaz, mint a prozac. Frontinbol 100 szemes 0,25 ost írt fel, nos olyan 3 db valamelyest lenyugtat, (autót nem kell vezetni), igazából 5-8db tűnik jónak, viszont akkor gondolkodás/munka nehézkes. Próbálok persze egy hetes szüneteket tartani. Vannak szcientogias dolgok, hogy gyerekek prozactol lovoldoztek stb. Ki lehet próbálni úgy, hogyha mondjuk 3.héten bizar dolgokgat gondolnék, akkor slussz? Fiú vagyok orvos szerint fiúknál a szexuális dolgok pozitív irányba mennek, de olvastam olyant, hogy a szer következtében aszex lett és impotens.
2019. okt. 21. 22:25
 3/3 A kérdező kommentje:
40 perc beszélgetés nem elég, hogy merjem el kezdeni szedni....
2019. okt. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!