Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns, Brintelixet...

Antidepresszáns, Brintelixet akik szednek, írnátok véleményt? Kinek mennyire volt hatásos?

Figyelt kérdés
Negyedik napja szedem. Hasmenésem van. Felerősödtek a szorongásaim és magas lett a vérnyomásom. Tudom ezek kezdetben így vannak. Viszont sokkal aktívabb vagyok. Írnátok ti is tapasztalatokat?

2019. szept. 30. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az egy gyógyszer, ami hatásos volt.

Sokat olvastam utána, és kétféle tapasztalattal találkoztam: van aki nagyon dicsérte a gyógyszert és sokat segített neki, mások úgy jártak mint te, rosszul lettek tőle és abba is hagyták. Nagyon féltem, hogy én is így fogok járni, de semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, meg se éreztem hogy elkezdtem szedni. Aztán 10-15 nap múlva kezdett el hatni, jobban lettem tőle. 2 éve szedem, meggyógyulni nem fogok de elnyomja a tüneteimet. Nálam ez is nagy dolog, mert előtte semmi se segített és tényleg nagyon rossz állapotban voltam már.

Úgy tűnik, nem mindenkinek reagál jól a szervezete a gyógyszerre, vagy tök jól leszel tőle vagy nagyon szarul..

2019. okt. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy neked bevált. Csak tovább szedtem és úgy tűnik jó lesz.Hasmenés megszűnt, jól vagyok. Nagyon aktivizál. Sokkal jobban átlátom a dolgokat. A szorongást eltüntette. Vernyomasomat redezte.Nagyon gyors a hatása. Tulajdonképpen jól érzem magam.
2019. okt. 3. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!