Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan altató amit hoaszabb...

Van olyan altató amit hoaszabb távon lehet alkalmazni, de hatasos is?

Figyelt kérdés

Zolsanat hasznaltam, tokeletesen bevalt (de ott is a 2-4 hetes használatot javasolják.

Dormicum 7,5 mg-ot szedtem egy dobozzal, de attol semmit nem ereztem..


2019. szept. 28. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hosszú távon (pár hónap)minden altatóhoz hozzászokik a szervezet, így hatástalanná válnak. Ha komoly alvászavar van, akkor ki kell vizsgáltatni, és/vagy teljes életmódváltás.
2019. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is jól jönne. Hosszú távon függőséget okoznak sajnos. Én 20 évig szedtem gyógyszereket, pár hónapja semmit. 3-4 körül tudok elaludni. Látom te is bagoly vagy-3.20-kor írtad. Egyébként a Zolsana nekem is bevált.Annyira, hogy 12 évig szedtem.Addiktológián tudtam letenni.
2019. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Ma 5 órát voltam az SBO.Sanvalt szedek 05 kb fél éve Mellékhatásként zsibbad az arcom és nehezen beszélek.Nem zárom be a bejárati ajtót és a vasalót se húzom ki.Meg nyomorítja az életem.Igaz este alszom,de milyen áron!?Próbáltam csökkenteni felezni de túl nőtt engem!Nem enged mint maga az ördög!Ad aztán elveszi az életed.Hétfőn elmegyek egy addiktológushoz Ha tudom hogy ez vár rám inkább szenvedek az álmatlanságban és bármi mást probálnék csak altatót NEEE!!!
2019. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Az autogén tréning.
2019. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Kventiax -ot szedek évek óta +frontint.Még hat,persze le kéne rakni,nem igazi megoldás, de még nem sikerült megszabadulni tőle
2019. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Zolsana zolpidem tartalmú, valójában csak az elalvást segíti, nem kellene ilyen komoly mellékhatásokat okoznia. Nekem a Stilnox nem tart ki egész éjjel, én olyan 11 után veshem be, 3kor kelek, igaz visszaalszom magamtól utána. Sztem keresd fel a dokit aki írta. Ezt amúgy is rövidtávú használata javasolják. Miért voltál az SBO-n??
2019. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!