Magyarországon mennyire gyakori hogy valaki disszociatív személyiségzavarral (DID) küzd?
Figyelt kérdés
Egy ilyen témát feldolgozó videóban hallottam, hogy a népesség nagyobb százalékát érinti ez mint elsőre gondolnánk, de magyarországról nem nagyon találtam információkat ezzel kapcsolatban. Valaki tudja?2019. aug. 23. 14:16
1/5 anonim válasza:
Hát nálam állapított meg pszichiáter disszociatív zavarokat. Végül pedig bipoláris zavarral diagnosztizált. Súlyos gyermekkori traumák vezettek ide. Illetve kiskoromban volt nálam egy démoni megszállás ami biztos hogy disszociatív zavar volt. Aztán amikor kimerültem a bántalmazó környezetből ez elmúlt. Azt is hallottam hogy a Did mellékterméke lehet a bipolárisnak is. Tehát lehetséges hogy disszociatív zavarom van,csak még nem teljesen diagnosztizáltak ezzel.
2/5 anonim válasza:
A börtönökben biztos találsz szép számmal:
Az ezoterikus oldalakon olvasni, hogy több személyiségük van, ez egy kciist hitelesebb oldal.
3/5 anonim válasza:
#2ès ne beszélj marhaságokat. Nem közveszélyesek. Akikre te gondolsz az a disszociális személyiségzavaros emberek. A disszociatív személyiségzavar pedig a többszörös személyiségzavar.
5/5 anonim válasza:
disszociális személyiségzavar azaz, antiszociális személyiségzavar, köznyelvben pszichopata, pszichopátia (máskor szociopata, szociopátia)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!