Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Barátnőmnek magasabb kockáza...

A Barátnőmnek magasabb kockázatú HPV-t mutattak ki, nagyon megijedtem van okom parázni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell addig paráznod, miért nem mész el addig? Nem kell azt nekik tudni, pontosan miről van szó a barátnődnél.
2018. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem tudom, miért kell hülyeségejet írni. Nézzetek utána a nők nagy része élete során többször is áteshet ikyen fertőzésen úgy, hogy nem is tud róla. Nekem terhesen volt gyanú, de a tipus szűrés szerencsére negatív lett, és csak a férjemmel voltam. Nemcsak szexuális úton lehet hozzájutni
2018. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sameriakis válasza:
Azért ez aranyos!! A barátnőd beteg, és te csak magadért aggódsz. Amúgy a HPV-a férfiaktól kapjuk.És nem kell szabados életmód hozzá. Sok nő elkapja,de sohasem betegszik meg tőle, de ha a körülmények megfelelőek, (immunrendszer legyengülése, stressz) akkor megjelenik.Időben kezelni kell, akkor semmi vész. De lehet halálos is,ha későn megyünk orvoshoz.
2018. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, mert a mai fiatal lányok véletlenül se arról híresek, hogy egy kis piáért, miegymásért.. és fesztivál belépőért bárkivel összefekszenek... Hagyjuk ezt az álszent dumát. Aki volt már életében fesztiválon az tudja mi megy ott. Piálás, drogozás és szex minden mennyiségben és azt kell mondani, hogy a lányok ilyen téren sokkal állatiasabbak mint a férfiak. Nem láttam még ott olyan lányt akit érdekelt volna bármilyen következménye ennek az egésznek, csak, hogy pillanatnyilag jól érezzék magukat.. Szerintem ilyen fesztiválok után minden lánynak kötelező lenne vizsgálatra mennie, mert ezzel a életvitellel másokat is bajba sodornak könnyen..
2018. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!