Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Proteus mirabilis a húgyutakban?

Proteus mirabilis a húgyutakban?

Figyelt kérdés
A kisfiam 13 hós. Kb 2 hete éjjel arra ébredtem, hogy iszonyat büdi jön a pelusból (de nem kaki szag volt). Mindenki okoskodott, hogy csak koncentrált a vizelete, stb. De nem nyugidtam meg, ezért mikor zsinórban a 3-ik nap éreztem, elvittem a vizeletét analízisre egy magán labiba és a fenti bacit találták benne 60000/ml. Az orvosunk azt mondta, hogy 100000-en alul nem kap antibiotikumot, mivel láztalan és jó a kedve. Mondtam, hogy már étvágytalan. Addig erősködtem, hogy kiírt még 2 napra urinokultúrát. Kb 4 nap múlva megjött az eredmény és már 100000-en felül voltak... Nincs láza, jó a kedve, de alig eszik (még szopizik, bár csak elalváshoz kérte egy ideje, de most hogy nem eszik sűrűbben mellre teszem)... Volt valkinek a babája ebben? Könnyen kikezelhető? Visszatért máskor is? Nagyon el vagyok keseredve...
2018. máj. 15. 19:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy kapja az antibiotikumot. Végül mondta a doki, hogy ezt már kezelni kell.
2018. máj. 15. 19:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!