Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Minap voltam másik orvosnál urologián. Megmutattam az eredményeimet és ledöbbent hogy 6 fertözés van a szervezetembe..Azt mondta ha ennyi lenne bennem akkor kisem birnék kelni az agyból láz hidegrazás, és amúgy meg látja hogy rendben vagyok. Azt mondta ezeket az nembirná össze szedni aki összeakarná. Szóval ezt az eredményt teljesen kizartnak tartja. Azt mondja 2 bacimég oké, 3 belefér de hogy 6. Nem halott ilyenről még soha.azt mondta menjek vissza ahol ezt csinálták és újra végezzék el. De létezi ilyen vizsgálatot elrontanának ?..... Mert hogy 100 ezer antit meg etettek velem, bajom nem mult el. Injekciot kéne kapnom azt irta fel, de azt nem kpani sehol még külföldön se. De ő azt mondja korhazba ezt hasznalják, de én nem kapatom mert nem vok fekvőbeteg...
2018. jan. 22. 13:04
 1/1 A kérdező kommentje:
És azt is furanak tartom, első tenyészté negativ. 2 honapra rá meg minden és akkor is ugyan ez volt a panasz...
2018. jan. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!