Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eléggé megfáztam a hétvégén,...

Eléggé megfáztam a hétvégén, milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé megfáztam a hétvégén fáj a torkom, köhögök és elég gyakran folyik az orrom. Tudnátok javasolni olyan recept nélküli gyógyszert ami használ is? Ha valaki emlékszik rá akkor legyen kedves az árát is írja mellé. Előre is köszönöm.
2010. máj. 26. 10:03
 1/4 anonim válasza:
hagyma.jóó sok.
2010. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pár deci rendes, minőségi pálinka. Meg igyál rá vizet, hogy másnap ne legyél másnapos. Jó pár emberen segített már ez a recept.
2010. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hagyd a szintetikus gyogyszereket.sok tea es gyumocs ,zoldseg kell.Vagy inkabb:negyed liter viz egy megmosott citrom hajastol negybevagva bele,1-2 kanal mez es5 percig fozod.Jo izu es ezt idd tea helyett,garantaltan bevalt modszer
2010. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tetszenek ezek a házi receptek. Bár már lassan kigyógyulok belőle, legközelebb bevetem őket.
2010. jún. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!