Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógyszert ajánlotok...

Milyen gyógyszert ajánlotok köhögésre?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam igazából náthás de jövő héttől a koleszba nem akarok éjjel mindenkit felkelteni a köhögésemmel. Mit ajánlotok?
2011. febr. 9. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen a köhögés? Száraz? Hurutos? Mélyről jön? Vagy csak mintha egy szöszmösz lenne a torkodban?


Amúgy Robitussin! :D

2011. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van száraz köhögés és köpetes. Nem mindegy hogy milyen gyógyszert szed valaki rá.Aszerint kell venni.
2011. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mintha lenne benne valami amit soha nem tudok kiköhögni akármennyire próbálkozok. A múlt héten volt nagyon csúnya és hangos azóta felszakadt (azt hiszem így mondják?). Tehát már nem olyan csúnya de elég sokszor előfordul. A robitussin az tényleg jó és hatásos vagy csak a sok reklám miatt? Biztos jó drága lehet.
2011. febr. 9. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A homeopátiás Stodal- nálunk bevált a gyerekeknél is, valamint ami még nagyon jó, de nem mindenhol lehet kapni a borostyánlevél kivonatból készült Hedelix.

Stodalt gyógyszertárban keresd, Hedelix-et gyógynövényes boltokban. Jobbulást :)))

2011. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezen az oldalon a lándzsás utifű szirupot és a mucopront-ot szoktam venni, és mindkettő terméket nagyon szeretem, és az ára is tűrhető.

2011. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!