Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora az átvitel esélye, ha...

Mekkora az átvitel esélye, ha csak egyszer is, de szexeltem egy HIV+ férfivel, aki nem szed gyógyszert?

Figyelt kérdés
Anál gumival. Orál nem azzal és egy kis spermát is belelövelt a számba, amit azonnal kiköptem?

2017. aug. 16. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
semmi esely
2017. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért semmi? Hisz orális úton is el lehet kapni, nem?
2017. aug. 17. 08:08
 3/18 anonim ***** válasza:
en ugy tudom, az csak egy tevhit. nezz utana megbizhatobb forrasokon, ne a gyk-s valaszokban bizz, itt mindenki ir mindent. + egy szures hasznos lehet, ha felsz
2017. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem tévhit hogy orális úton is fertőz. Elég egy pici seb a szádban, és simán elkaphatod a vírust. Egyetlen egyszer is elég fertőzöttel szexelni óvszer nélkül, simán megfertőzhet.
2017. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hm
2017. aug. 17. 18:58
 6/18 A kérdező kommentje:
Itt a gond az, hogy sperma került a számba, ha jól gondolom. Ha nem került volna, akkor nem kellene ennyire paráznom, ugye? Hát, akkor elmegyek szűrésre, amint kimuathatja
2017. aug. 17. 19:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Szlávik doktor a szent lászló kórház főorvosának videója szerint, a hiv nehezen fertőz, ha gyorsabban fertőzne, nálunk is több beteg lenne... és szerinte az orális átvitel esélye minimális és ő még nem találkozott beteggel, aki így kapta volna el. Most, aki ezzel foglalkozik, csak többet tud a témáról.
2017. aug. 17. 19:03
 8/18 anonim válasza:
Igen, de előfordulhat. Szerintem menj el, akár haverokkal, mi úgy járunk. Tudd, hogy mi a helyzet, nehogy te is fertőzővé válj. :/
2017. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy hogy nagy rá az esély, de ettől még igy is elkaphatod. És tekintve milyen ez a betegség, ez a kockázat is több az elfogadhatónál.
2017. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

HIV fertőzöttel nem tanácsos szexelni.


Vagy nem mondta meg előre? Mert akkor egy jó nagy Gci a csóka.

2017. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!