Ha jeges vizet iszok és vizes zokniban alszok, akkor fájni fog a torkom vagy valami következménye lesz?
Figyelt kérdés
Illetve még tudnátok írni olyan dolgokat, amik lázat okoznak? Kioktatást nem kérek! Köszönöm2017. febr. 12. 23:19
1/4 anonim válasza:
Nem kérsz kioktatást, de egy ilyen kérdésre mit lehet írni?
2/4 anonim válasza:
Ez relatív pl én akármilyen beteg voltam soha nem voltam lázas (ezért se hitték el hogy beteg vagyok)😞
Én a krétaevős módszert ismerem bár ugyhallottam hogy mai krétákba már nincs benne ez az anyag. Jeges zoknitol csak felfazol es az fajdalmas inkább izzadj le menj ki a hidegre pl.
3/4 anonim válasza:
Ird be googleba h láz előidézése és válogathatsz is #2-es voltam
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!