Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miket néznek a vérben, amikor...

Miket néznek a vérben, amikor a sárgaság tüneteit keresik?

Figyelt kérdés
Az egyik csoporttársam sárgaságos lett. El kellett én is menjek kivizsgálásra. Este felhívtak, hogy másnap reggel menjek be, hogy csináljam meg újra a vérvizsgálatokat, mert találtak valami sárgaságra utaló valamit a véremben. Mennyi az esélye, hogy pozitív lesz? Mert ha súlyos lenne, gondolom egyből észrevették volna. Amúgy nem érzem rosszul magam, sőt ennél kevésszer éreztem magam jobban.
2010. ápr. 27. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bilirubint, a vörös vérsejtekböl kiszabadult festékanyag, hemoglobin további termékét.
2010. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én agyerek ovodai ballagásán kaptam el a hepatitis a fertözést sárgaság észre sem vettem hetekik elvoltam vele csak kezdtem mindent kihányni.Azonnal bevittek a fertözö osztályra ott voltam 2 hétig amitől nagyon féltem mert tele volt az osztály hepetitis b meg c betegekkel is

meg kitudja mikkel.Nem volt az ellenálloképességem jo ezért kaphattam el elötte nem ettem rendesen csak össze vissza. Azota sem vagyok beteg megfázás és kész.

Nagyon fontos az ellenálloképesség javitása nem gyogyszerekkel ,Renszeres evéssel zöldség,FÖTT KAJA EGYSZER MINDENNAP legalább.

2010. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja.., ha fertözésröl van szó, akkor antitesteket a hepatitis virusra. Ha a szervezet találkozott a virussal, termeli ellene a "fegyvert" azt nézik.
2010. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még egyszer megcsinálták a teszteket és másodszorra negatív lett. Megkönnyebbültem.
2010. ápr. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!