Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek aggódnom kéne?

Szerintetek aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
szeptember közepén történt,hogy tudomásomra jutott,miszerint a párom megcsalt..akkor hallottam,hogy akivel megcsalt az talán hív pozitív. Nagyon megijedtem. Október végén végeztettem egy hívtesztet,ami negatív lett,de továbbra is aggódtam ezért december végén is végeztettem egy tesztet az Antsznél,ott ahol az elsőt. Elisa bioMéreux módszerrel végezték. Ez a teszt mennyire megbízható? Sok félét olvastam,és ijeszgetnek is,hogy ez téves negatív,mert hogy csak 6 hónap elteltével lehet kimutatni.. van aki azt mondja,hogy lehet látni az ellenanyagot 3 hónap után,és mivel cukorbeteg vagyok ez álltal az immunrendszer gyengébb és már kimutatta volna.. Másik kérdésem az lenne,ha és csak vele vagyok( a párommal) és ő hív vírust hordozna,akkor szeptember elején 3 szor voltunk együtt nekem is lenne vírus vagy rá utaló jel? Újra kell tesztelni? A párom nem hajlandó elvégeztetni a tesztet ,és engem is hülyének néz mert aggódom. Tüneteim vannak,néha izzadok,herpesz jön ki a számon,a torkom többet fáj az eset óta, vannak kiütéseim,sebek amik jönnek de elmulnak,hüvelygombásodás,és fáradtság..
2016. máj. 11. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!