Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komolyan aggódnom kéne?

Komolyan aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Kb 1 hónapja jelentkezett nálam egy furcsaság székelés után.A papír kicsit véres lett.Nagyon megijedtem,nem tudtam,hogy mit csináljak.A székletem nem véres,és a papír is csak elsőre.Próbáltam utána olvasni és rengetek opciót találtam.Az az igazság,hogy most is nagyon félek orvoshoz fordulni,ezért szeretném esetleg olyan emberek segítségét,akivel ez már megtörtént,hogy megnyugodjak,ha nincs akkora baj.Akkor talán kevésbé leszek stresszben az orvos miatt.Előre is köszönöm annak,aki segít.
2016. márc. 25. 22:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem írni,hogy ma jelentkezett ez a tünet újra.Mert az első alkalom után volt még másnap.Majd egészen mostanáig semmilyen tünet nemvolt ezzel kapcsolatban.

(Kérdező)

2016. márc. 25. 22:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem erőlködtél wczés közben?
2016. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkabb a borod volt az. Lehet a papir felsertette.
2016. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem.Mindig siman megy a dolog.Ezert nem is ertem.Most amikor verzett,egy nagyon kicsit fajt.De csak ugy,hogy eppen erezzem.Es el is mulik rogton.Egyeduli okkent talan a stresszt tudom felhozni.Az erettsegi miatt sok a teher...
2016. márc. 25. 23:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat remelem,hogy csak arrol van szo,hogy egeszen kivul a dorzsolestol van.
2016. márc. 25. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kidőrzsőlted. Velem is volt már ilyen. Más WC papírt használj ami puhább. :)
2016. márc. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha élénk piros, akkor valami sérülés, pl felsérted, vagy aranyér. Ha sötét piros, azonnal doki!
2016. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Élénk piros :) Az az érdekes,hogy csak 1-2x fordult elő ez.És székelés közben van akkor enyhe fájdalom,amikor a vérzést tapasztalom.Máskor nincsen.
2016. márc. 27. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Van erre valami kenőcs. Legalább a házi dokidhoz menj el, ő felírja.
2016. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!