Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan csinálhatnám meg azt...

Hogyan csinálhatnám meg azt hogy másnapra fájjon a torkom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Minek? Sima torokfájással még nem is kéne hogy otthonmaradj... :D
2008. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Csak símán mond azt, hogy fáj. Nem kell igazából fájnia.
2008. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te ugyanaz az emberke vagy, aki azt kérdezgeti, hogy hogyan lehet beteg. Ennyire nehezen megy? :D
2008. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha csak simán azt mondanám Muter nem hinné el mert megnézi h fel van e dagadva a mandulám...am meg most írok ilyen kérdést elösször :D
2008. szept. 23. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond anyukádnak (Muter gondolom Ő), hogy a vakbeled fáj, azt csak nem nézi meg.:)

Inkább menjél iskolába és tanulj!

2008. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
(Csak írj a keresőbe és meglátsz egy pár kérdést... van még egy ilyen agybeteg emberke, aki torokfájást, meg egyebeket akar. Jó haverok lesztek :D)
2008. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Előző nap jó sok jéghideg folyadékot igyál. Nekem másnapra ettől eléggé fájt. Nem ez volt a célom, csak szomjas voltam. :)
2008. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Egyik napról a másikra nem hiszem, hogy menni fog, mert ehhez legyengült immunrendszer kell! Hiába iszol este tömérdek hideg italt, valószínűleg nem "üt be" rögtön, esetleg napok múlva kitör rajtad valami kórság, amikor mondjuk éppen tanítási szünet van, v. hétvége. Ez azért szokott így elsülni, mert az immunrendszeredet korábban pl. a sok hideg itallal legyengítetted, és amikor elmész a szabadidődben a haverokkal sétálni, már be is kapsz közben egy jó kis vírust és "lázálomban" fetrengsz egész hétvégén!!! Ha mindenáron lógni akarsz, erőltetve krihácsolj, ettől kivörösödik a torkod, mutasd meg a szüleidnek és játssz rá. (Nekem bejött, de sajnos anyu elvitt dokihoz, és az gyakorlott szemeivel meglátta, hogy kamu-torokgyulladásom van, jól leosztott és nem adott igazolást, anyámnak is elmondta és ő is jól leosztott!!!:S De legalább a hétfői napot ellógtam. (Ha ezt csinálod, kerüld hogy elvigyenek orvoshoz, mert lebuksz!)

A toroknak nem tesz jót az állandó irritáció úgyhogy nem ajánlom, csak évente 1-2 alkalommal! Az ekkor felléppő hámszöveti károsodás vezethet komolyabb FELÜLFERTŐZŐDÉSEKHEZ is, amik nagyon durvák is lehetnek!!! Ha sokszor, hosszú időn keresztül csinálod, még GÉGERÁKOT is könnyen kaphatsz, ami egy IGEN AGRESSZÍV típus, gyakorlatilag 100%-os letalitással, vagyis HALÁLOZÁSSAL jár!!!

Ha a háziorvosod engedékenyebb(nem olyan, mint az enyém volt), akkor állj elé boci-szemekkel és kuncsorogj ki egy néhány napos igazolást!

2008. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
forrázd le, hűtsd le, de szerintem ha nagyon beteg akarsz lenni az is leszel.
2008. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát édesem,te máris beteg vagy! Csak azt nem értem miért nem a mentális egészség rovatba irkálgatsz.
2008. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!