Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladás kezelésére...

Mandulagyulladás kezelésére van valami jó tippetek?

Figyelt kérdés
2hónap alatt már harmadjára gyulladt be :S Egyébként is gyenge az immunrendszerem ha kivetetem ha ki kell venni akkor még rosszabb lessz?
2010. ápr. 7. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
ha kiveteted, megszűnik a probléma.
2010. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És felmerül egy másik...

Az azért van ott, hogy felfogja a dolgokat, de ha nincs ott, akkor megfertőzi a szerevezeted és rosszabb lesz, mint hogy "fáj a torkom"

Fokhagyma, kamilla, torokfertőtlenítők.

2010. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, ha csak megfújt a szél már fájt is a torkom, mert gyenge volt az immunrendszerem! Vettem a gyógyszertárban alkimer (cápamájolaj) kapszulát, és 3 nap alatt helyrehozott! Szerintem próbáld ki te is! Jobbulást neked!
2010. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves második: informálódj, mielőtt ilyeneket irogatsz. pont azért szedik ki a mandulát,n. mert túlérzékenyen reagál, és sokkal több problémát okoz, mint amennyit segít az immunrendszeren. ha valaki állandóan beteg, ki kell szedetni. én ugyan nem vagyok állandóan beteg, viszont nekem is javasolták már, de én parázom tőle. ez még mindig egy kézzelfoghatóbb indok, mint hogy "felesleges"... dehogy az.
2010. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!