Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen szakemberhez kell...

Milyen szakemberhez kell fordulni hajhullással?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kb fél éve borzalmasan hullik a hajam. Leálltam a kétnapi hajmosással most már csak hetente 2x mosom. Kipróbáltam a Revalidot is nem használt. Voltam vérvételen, fogászaton de semmi sem derült ki. Hova forduljak most? Segítsetek kérlek, nagyon kétségbe vagyok esve! Előre is köszönöm!
2010. ápr. 1. 12:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok azt elfelejtettem odaírni:D
2010. ápr. 1. 12:42
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem menj el vérvételre abból meg lehet tudni,hogy milyen hiányod van.

Pl: vashiány is okozhatja.

2010. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem is ez lenne a legmegfelelőbb megoldás. Vagy ha csak simán elmész orvoshoz, esetleg megmondja mitől lehet. felír vitamint ami jó lehet rá. Egyik ismerősöm, ő is 16 éves és neki is hullott a haja elég erősen, aztán az orvos mondta h valószínűleg vashiányos. Elkezdett szedni ilyen vitamint vagy mit és nem sokára enyhült a hajhullása, azóta viszont nem beszéltem vele így nem tudom h teljesen elmúlt e. (16/L)
2010. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
vérvételen voltam már, és nem derült ki belőle semmi sajnos...:S De azt hallotam, hogy már 2%-os gyulladás is elég a testben, hogy hulljon a hajad, ezt pedig a vérvétel nem mutatja ki...:S
2010. ápr. 1. 13:02
 5/13 anonim válasza:
48%
Hát akkor, szerintem vannak olyan vitaminok, mint pl az a Béres házipatikás bogyók, amik segíthetnek ebben. Kérdezd meg a gyógyszertárban:) Valaminek csak segítenie kell. (2.kommentelő)
2010. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. ápr. 1. 13:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hullik a hajam bár szerintem nálam ez csak idegi alapon lehet, mert semmi szervi elváltozás nincs! Nem vagyok pajzsmirigyes, vashiányom sincs, fogászaton is voltam ott se talált semmit nőgyógyászhoz is elmentem semmi! Szerintem menj még el nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz nekem ő irt fel valami kenőcsőt azért attól látványosan jobb lett! 22/l
2010. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20:49 Kérlek, le tudnád nekem írni annak a kenőcsnek a nevét? Mert akkor azt fogom kérni az orvostól, ha esetleg ő másikat írna fel.

Nekem több éve hullik a hajam, már alig van :( SEmmi revalid és vitamin nem segít, fogászati röntgen nekem is volt és mindenféle, de nem segített.

2010. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20:49-es vagyok ezt a bőrgyógyász írta fel nekem Alpicort oldat a neve és egyébként recept nélkül is meglehet venni persze először kérdezd meg az orvosod! Nekem szokott segíteni ha csak egy hétig kenem már dúsabb egy kicsit!
2010. ápr. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én kórós hajhullással szenvedek szintén!!!Go bőrgyógyászat felír egy szeszt és azzal kell dörzsölnöd a fejed de én mellette szedtem a revalidot napi 1x igazából a 2 ö együtt nagyon jó és félév alatt majdnem teljesen megszűnt a hajhullásom valamint annyit nőt mint egy átlag embernek 1év alatt:)
2010. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!