Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandula gyuszi?

Tüszős mandula gyuszi?

Figyelt kérdés
február 18. óta kb. elkezdett fájni a fejem és torkom, kb. február 21-22-re megdúzzadt mind2 mandulám nyelni alig tudtam lázam ingadozó! kedden mentem orvoshoz írt antibiotikumot augmentint azt kedd este kedztem el szedni ma járok a felénél, de kb. ugyan olyan!Ma is voltam orvosnál mert tiszta tüszős a 2 mandulám erre felírt még1 antibiotikumot ciprinol-t és flectort láz + gyulladás csökkentőnek. Valakinek volt hasonló?Ötletek h mulaszthatnám el?

2016. febr. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitartás! Sajnos ez egy fájdalmas, alattomos betegség. Legutóbb mikor nekem volt 2 hétig feküdtem meg szedtem az antibiotikumot, akkor a genny elmúlt, de még fájdogált kicsit, de nem estem vissza szerencsére.

Igyál kamillateát és csinálj sós vizes gargalizálást.

(Mindjárt ír egy szamo nevű felhasználó, hogy neki kivették 32 éves korában, vetesd ki te is bla bla bla. :D)

2016. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a 2 mandulám lassan akkora, hogy szívószál alig férne le közte, köpni nyelni épp hogy tudok má a fszom kivan! :D
2016. febr. 27. 08:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvasgattam és az is benne van a pakliban hogy "csókbetegséget" kaptam el... -_-
2016. febr. 28. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!