Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy ember ivott a poharambó...

Ha egy ember ivott a poharamból, és utána én is, elkaphatom a HIV-et?

Figyelt kérdés
Délelőtt történt, én történt, és délután vettem észre egy kisebb sebet a számban. Aggódnom kéne? Nem tudom hogy a másik félnek van-e bármi baja.

2015. júl. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
én se tudom, hogy a másik félnek mi baja, de te paranoiás vagy...amúgy ha lesmároltad volna és HIV fertőzött lenne, akkor se kapnád el!
2015. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mekkora az esély arra, hogy a másik HIV fertőzött volt? Nem kell aggódnod.
2015. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régen használt drogokat. Emiatt paráztam be. Mit lehet tenni ilyenkor?
2015. júl. 25. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki nem kapott még úgy HIV-et, hogy a környezetbe került a vírus, majd onnan egy másik szervezetbe.

Ha HIV-vel fertőzött tűt döfsz magadba, még akkor is csak néhány % az esélye, hogy elkapd.


Szóval vedd lazábban az életet, ne görcsölj rá ennyire a dolgokra. :)

2015. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyállal nem terjed.
2015. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek! Azt hiszem kicsit túlreagáltam a dolgot.
2015. júl. 26. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!