Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tüntessem el az orromról...

Nicol09 kérdése:

Hogy tüntessem el az orromról a szemölcsöt? Lentebb több.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem pár éve már vannak gondjaim a szemölcsökkel. Ezelőtt nem volt rajtam csak 1-2 azt mondták elmúlik. Elhittem, de nem így volt. Egyre több helyen jött elő. Az összes ujjamon volt már legalább kettő, némelyik ujjamon már szinte hatalmas és csúnya volt, a közèpsőn vagy 5 nőtt egybe. Ecsetelőst akartam előszőr használni, de mindenki csak azt mesélte hogy mennyire fáj és hogy kimarja a körülötte lévő bőrt. Aztán elmemtem bőrgyògyászhoz. Életem legrosszabb élménye volt. A doktornő nem elég hogy bunkó volt és lekezelő, de a lefagyasztás volt a rémálom. Ha azt mondom hogy annyira fájt hogy 2órán át sìrtam (már a doktornőnél is) akkor keveset mondtam. Csúnyàbb lett. Rá fél évvel (mostanában) a szemölcseim elkezdtek múlni, a legcsúnyább is magától elmúlt! Kivéve az orromon. Itt csak csúnyább lett és elkezdett még egy jönni. Nemtudom mit csináljak én mégegyszer nem szeretnék ehhez a nőhöz menni. Kérlek segítsetek mert egyre jobban zavar.. tegnap már a baràtom előtt is elsìrtam magam miatta.. köszönöm ha valaki segít!



2015. jún. 15. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a szemölcsöket kell megszüntetni, hanem a szemölcsök okát. Erősítsd az immurendszered, egyél egészségesen és mozogj sokat, stb. közhelyek, de beválnak.
2015. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!