Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a torkom kicsit és párszor...

Fáj a torkom kicsit és párszor berekedek a nap folyamán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném ha 2-3napon belül legalább helyrejönnék. 1banánt szoktam enni naponta, de nem mindig csak esetleg ha van itthon akkor megeszek egyet minden nap. Citromlevet is sokat iszom, almát is sokat szoktam fogyasztani.

15/F


2010. febr. 24. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sós vízzel gargalizálni: egy pohár vízben oldj fel egy kicsi kanálnyi sót.
2010. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megfázásra homeopátiás szereket szoktunk használn,és nagyon jó.Torokfájásra:homeogéne 9,és ha rekedés jön akkor a homeovox.a citromfütea is nagyon jó gyulladáscsokkentő.Nekünk ezek bejöttek.gyogyulást neked.
2010. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat.
2010. febr. 25. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Citromfű+cickafarkfű+csipkebogyó teakombináció, és vegyél be kalcium pezsgőtablettát, az is segíthet a rekedés ellen. Vagy reggel egy nyers tojássárgája egy evőkanál kristálycukorral kikeverve, ezt edd meg. Nekem mindig segített.
2010. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!