Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nátha kínoz és hátfájás....

Nátha kínoz és hátfájás. Teljesen legyengülök ezek miatt holnap viszont munka és így bemenjek (gyakorlat)?! A fönököm azt mondta hogy ne szórakozzunk a hiányzásokkal. Ha behívott menjünk is be vagy ki leszünk rúgva. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
sürgős!!!:(
2010. febr. 19. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e otthon csipkebogyóteád,mert azt kéne inni mézzel!És sok grapefruit+kiwi és narancs!!Nekem ezek mindig segitenek és pár nap alatt meggyógyulok!Jah,és fokhagymát is ehetsz egészben egy gerezdet naponta,mert virusölő!Mihamarabbi jobbulást;)
2010. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5000mg igen 5000 mg C vitamin és holnapra elviselhetőbb lesz a megfázásod.

Meleg kamillás tea, meleg fürdő, pihentető alvás, orrcsepp.

Ha teheted még ma sétálj el egy ügyeletes gyógyszertárba ahol betudod szerezni ezeket.

Ha ezek nem állnak rendelkezésedre akkor egy kis pohár pálinka is megteszi.

Vagy ha ez sem jó akkor tuti van vmi bolt még nyitva a közeledbe. Egy csomag narancs estére vagy 4-5 alma, vagy káposzta magába, retek, cékla, savanyú káposzta, hordós káposzta.


Sajnos együtt érzek veled mert mivel én sem állami alkalmazott vagyok hanem a versenyiparban dolgozom nem engedhetem meg magamnak a hiányzást.

Ha szabadságra készülök akkor azt ált 4 héttel előtte be kell jelentenem ( ha csak nem oltári sürgős)

2010. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöma a tippeket!
2010. febr. 19. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérjél lázat! A hátfájás lehet a tüdőgyulladás egyik tünete.
2010. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!