Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögök és folyik az orrom,...

Köhögök és folyik az orrom, mit vegyek a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Orrsprét,köhögés csillapítót.
2010. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetgel egy Neocitránt még vagy Grippostad-ot. A mentolos illóolaj sem rossz.
2010. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
C VITAMINT!!!!(hagyományos,legolcsóbbat)
2010. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Forró italport,azt hiszem neocitran.Vagy aspirin plusz c italport.
2010. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legjobb terápia: sok forró tea mézzel és citrommal.
2010. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
aspirin plus c-t. és igyál hagymateát. én ettől mindig meggyógyulok 2 nap alatt.
2010. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom miért terápiaként emlegetik a teát....attól senki nem gyógyul, csak jólesik, mert kellemes meleg, főleg torokfájásnál. De nem attól gyógyulunk.

Ha nem aggódsz az összetevők miatt és nem vagy egészségmániákus, akkor Neo Citran italpor, C vitamin minimum 500 mg-os betegség idején, és esetleg orrspray (tengeri sós). a neo citran csak a tüneteket enyhíti, sima tea ivás mellett is ugyanúgy gyógyulsz, csak nem folyik egybe taknyad nyálad.

Ha nem akarsz Neo citrant, mert amúgy az elég egészségkárosító, akkor csak c vitamin és tengervizes orrspray, ami nem olcsó, de nincs benne egyéb adalékanyag.

Én ezt szoktam.

eü.s

2010. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a közvetlenül előttem szólóval értenék egyet, egy valamivel kiegészítve.

Korábban írták, hogy köhögéscsillapítót vegyél, annak semmi értelme, attól csak rosszabb lesz, a köhögést csak nagyon szélsőséges esetekben szabad csillapítani, pl. műtétek után, hogy ne jöjjön ki a varrat, vagy nagy fájdalom esetén. Az illető valószínűleg köptetőte, nyákoldóra gondolt, azt vegyél bátran, de az nem csillapítja a köhögést, hanem könnyebbé teszi, a száraz köhögést produktívvá teszi.

Egy "nemsokára orvos"

2010. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem H1N1 akkor semmit! Inkább a piacon vegyél termelői virágmézet! Lefekvés előtt 2-3 nagy kanál aztán már ne egyél, ne igyál és ne öblögess! Vagy izzasztó kúra. Felveszel 3-4 melegítőt, sapkát sálat és mindent, leterítesz a földre egy nejlont egy matracra és úgy alszol. Reggelre lejön rólad 10 liter víz és megkönnyebbülten ébredsz. Én is azt csináltam a balatoni nyaralásunk második napján. Igaz, nekem a fejem is fájt és szédültem is.


Ha minden apró kis meghűlésre gyógyszereket szedsz, akkor egész életedre tápos csirke maradsz.

Szerinted minek van neked immunrendszered?

2010. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!