Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől köhögök ennyire?

Mitől köhögök ennyire?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön elkezdett fájni a torkom, el is kezdtem köhögni. Ittam a meleg mézes teát, neocitránt, de semmi... vettem rhinatiol köhögéscsillapítót, meg lándzsásutifű szirupot szedek, de nem javul. Olyan köhögőrohamok jönnek rám,hogy olyankor levegőt sem kapok, a nyálam sem megy le, mintha összezáródna a torkom. Ilyenkor szoktam próbálni inni pár kortyot, de van, hogy az sem megy le, és már kétszer hánytam a köhögéstől. Amikor csillapodott, megnéztem a tükörben a torkom, mert nagyon furi érzés van benne, olyan mintha hólyagos lenne a mandulámnál. Folyamatosan azt érzem, mintha lenne ott valami:( Fertőzés lehet vagy a köhögéstől sebesedett ki?
2011. nov. 4. 10:03
 1/2 Virág6 ***** válasza:
Tüszös mandulagyulladásod van.Nekem most múllott el.Menj az orvoshoz antibiotikumért.
2011. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Virág6 ***** válasza:
A mandulagyulladás közben kialakúlhat tályog a torkon.Ez viszont veszéylesebb.Ne húzd vele az időt.Menj dokihoz.
2011. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!